Самый языкатый сайт Одессы

Сімейний скандал: з’явилися подробиці інциденту з ТЦК в Райдужному (відео)

Сімейний скандал: з’явилися подробиці інциденту з ТЦК в Райдужному (відео)

Сьогодні, 21 грудня, в одеських ЗМІ були опубліковані кадри, на яких видно, як люди у військовій формі на «швидкій» затримують чоловіка на території жилмасиву «Райдужний» із застосуванням фізичної сили.

З’явилися подробиці щодо затримання чоловіка в Райдужному і порятунку його жінкою. Мужчину «здала» військкомату його колишня дружина, з якою у нього розпочато шлюборозлучний процес.

Жінка прийшла з’ясовувати стосунки і ділити майно, а коли чоловік не відчинив двері — викликала поліцію і працівників ТЦК.
Рятувальницею виявилася нова подруга чоловіка.

Ремарка Івасів

свідки зафіксували на відео, що автотранспортом, на якому прибули ці люди, виявилось авто «швидкої допомоги».

Втім, як відомо, Женевська конвенція забороняє використання символіки «червоний хрест» для військових потреб. Окрім того, організація UUF, наклейка якої висить на задніх дверях вказаної машини, купує реанімобілі за пожертвування людей для шпиталів на лінії фронту. Тобто люди донатять на «швидкі», а у результаті в них запихають мирне населення, щоб відправити на фронт.

Об’єднаний прес-центр Сил оборони півдня України вже прокоментував події, що сталися сьогодні в житловому масиві «Райдужний» міста Одеси.

Туди, як відомо завітали працівники ТЦК на… автомобілях «швидкої допомоги», переданих на Одещину міжнародними благодійними організаціями.

«За фактом порушення військовими порядку використання транспортного засобу спеціального призначення і незаконного застосування сили військовою службою правопорядку   проводиться перевірка, — повідомляють у прес-центрі. — Командувачем призначено службове розслідування, за результатами якого всім деталям інциденту буде надано правову оцінку, винні — притягнуті до відповідальності».

______________________________

Семейный скандал: появились подробности инцидента с ТЦК в Радужном (видео)

Сегодня, 21 декабря, в одесских СМИ были опубликованы кадры, на которых видно, как люди в военной форме на «скорой» задерживают мужчину на территории жилмассива «Радужный» с применением физической силы.

Появились подробности о задержании мужчины в Радужном и спасении его женщиной. Мужчину «сдала» военкомату его бывшая жена, с которой у него начат бракоразводный процесс.

Женщина пришла выяснять отношения и делить имущество, а когда мужчина не открыл дверь, вызвала полицию и работников ТЦК.
Спасательницей оказалась новая подруга мужчины.

Ремарка Ивасей


свидетели зафиксировали на видео, что автотранспортом, на котором прибыли эти люди, оказался автомобиль скорой помощи.

Однако, как известно, Женевская конвенция запрещает использование символики «красный крест» для военных нужд. Кроме того, организация UUF, наклейка которой висит на задней двери указанной машины, покупает реанимобили за пожертвования людей для госпиталей на линии фронта. То есть люди донатят на «скорые», а в результате в них запихивают мирное население, чтобы отправить на фронт.

Объединенный пресс-центр Сил обороны юга Украины уже прокомментировал произошедшие сегодня в жилом массиве «Радужный» города Одессы.

Туда, как известно, посетили работники ТЦК на… автомобилях скорой помощи, переданных в Одесскую область международными благотворительными организациями.

«По факту нарушения военными порядка использования транспортного средства специального назначения и незаконного применения силы военной службой правопорядка проводится проверка, – сообщают в пресс-центре. — Командующим назначено служебное расследование, по результатам которого всем деталям инцидента будет дана правовая оценка, виновные — привлечены к ответственности».

📌Сайт
📌Телеграм
📌Threads
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top