Україна почала використовувати на фронті роботів-собак (фото)
За словами командира підрозділу Kurt & Company, у планах — створення «цілої армії» роботизованих собак, які закриватимуть прогалини на фронті.
«Роботи-собаки можуть використовувати тепловізори для огляду окопів або внутрішніх частин будівель…
Їх також використовують для транспортування до 7 кг боєприпасів або медикаментів», — заявили у виданні Kyiv Post.
Військовослужбовці підрозділу Kurt & Company з 28-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України вперше почали використовувати на фронті роботів-собак.
Про нову зброю розповів командир підрозділу з позивним «Курт», повідомляє телеграм-канал «Ivasi news»
За словами офіцера, «робопес» може виконувати різні місії, зокрема проводити розвідку, підтримувати піхоту, евакуювати поранених і підносити боєприпаси. Робота також можна оснастити вибухівкою, перетворивши його на наземний дрон-камікадзе.
«Це дуже хороший спостерігач, сапер. Як справжній пес, тільки електронний — усі функції ми можемо застосувати у військових цілях. Інших секретів поки що вам розповідати не буду, бо хочеться зробити результат і сюрприз для ворога», — сказав військовий.
Довідка Івасів
Вперше військовослужбовці підрозділу Kurt & Company показали роботів-псів на початку місяця, опублікувавши кілька відеороликів, знятих у Торецьку. На відео робот швидко пересувається пересіченою місцевістю, знімаючи дорогу перед собою на камеру. Військові не називали модель робота, однак, судячи із зовнішнього вигляду, — це Unitree Go2 PRO від китайської компанії Unitree Robotics.
Нагадаємо, у травні військовослужбовці КНР взяли участь у навчаннях у Камбоджі «Золотий дракон 2024», під час яких продемонстрували робота-собаку, оснащеного кулеметом. За словами китайських солдатів, він може бути учасником міських бойових операцій, замінюючи людей.
Також повідомлялося, що нова версія української наземної роботизованої платформи Gnome від компанії Temerland отримала дистанційний повідець, який робить її невразливою до роботи засобів радіолокаційної боротьби.
________________________________________________________________________________________________________________
Украина начала использовать на фронте роботов-собак
По словам командира подразделения Kurt & Company, в планах — создание «целой армии» роботизированных собак, которые будут закрывать пробелы на фронте.
«Роботы-собаки могут использовать тепловизоры для осмотра окопов или внутренних частей зданий…
Их также используют для транспортировки до 7 кг боеприпасов или медикаментов», — заявили в издании Kyiv Post.
Военнослужащие подразделения Kurt & Company из 28-й отдельной механизированной бригады Вооруженных сил Украины впервые начали использовать на фронте роботов-собак.
О новом оружии рассказал командир подразделения с позывным «Курт», сообщает телеграм-канал «Ivasi news»
По словам офицера, «робопес» может выполнять различные миссии, в частности проводить разведку, поддерживать пехоту, эвакуировать раненых и подносить боеприпасы. Робота также можно оснастить взрывчаткой, превратив его в наземный дрон-камикадзе.
«Это очень хороший наблюдатель, сапер. Как настоящий пес, только электронный — все функции мы можем применить в военных целях. Других секретов пока вам рассказывать не буду, потому что хочется сделать результат и сюрприз для врага», — сказал военный.
Справка Ивасей
Впервые военнослужащие подразделения Kurt & Company показали роботов-псов в начале месяца, опубликовав несколько видеороликов, снятых в Торецке. На видео робот быстро передвигается по пересеченной местности, снимая дорогу перед собой на камеру. Военные не называли модель робота, однако, судя по внешнему виду, — это Unitree Go2 PRO от китайской компании Unitree Robotics.
Напомним, в мае военнослужащие КНР приняли участие в учениях в Камбодже «Золотой дракон 2024», во время которых продемонстрировали робота-собаку, оснащенного пулеметом. По словам китайских солдат, он может быть участником городских боевых операций, заменяя людей.
Также сообщалось, что новая версия украинской наземной роботизированной платформы Gnome от компании Temerland получила дистанционный поводок, который делает ее неуязвимой к работе средств радиолокационной борьбы.