Колишнього директора будинку культури в Одеському районі підозрюють у зловживанні службовим становищем через незаконне нарахування собі премій та надбавок.
За даними прокуратури Одеської області, упродовж 2020–2022 років посадовець безпідставно призначав собі додаткові виплати до заробітної плати. Загальна сума таких нарахувань перевищила 700 тисяч гривень.
Крім того, на ці кошти було безпідставно нараховано та сплачено понад 150 тисяч гривень єдиного соціального внеску, що спричинило додаткові необґрунтовані витрати для комунального підприємства.
У результаті дій екскерівника підприємству завдали збитків на понад 850 тисяч гривень.
Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини справи та вирішують питання щодо подальшої відповідальності фігуранта.