Самый языкатый сайт Одессы

На Одещині посадовиця незаконно заволоділа державними коштами(фото)

На Одещині посадовиця незаконно заволоділа державними коштами(фото)

На Одещині посадовиця  КП «Бугаз» та двоє підприємців заволоділи бюджетними коштами, виділеними на закупівлю теплових насосів повітря-вода.

Про це повідомляє пресслужба Одеської обласної прокуратури.

Посадовиця комунального підприємства, уповноважена на здійснення публічних закупівель, забезпечила підконтрольному ФОП перемогу в тендері та закупку 5 теплових насосів за 5,4 млн грн, що значно перевищило ринкову вартість.

Внаслідок таких протиправних дій на рахунки постачальників безпідставно перераховано понад 2,5 млн грн з місцевого бюджету.

З метою відшкодування завданої кримінальним правопорушенням шкоди прокуратурою пред’явлений позов.

Посадовиці КП «Бугаз» обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а двом спільникам — застави у розмірі майже 450 тис грн кожному.

________________________________________________________________________________________________________________

В Одесской области чиновница незаконно завладела государственными средствами

В Одесской области чиновница КП «Бугаз» и двое предпринимателей завладели бюджетными средствами, выделенными на закупку тепловых насосов воздух-вода.

Об этом сообщает пресс-служба Одесской областной прокуратуры.

Чиновница коммунального предприятия, уполномоченная на осуществление публичных закупок, обеспечила подконтрольному ФЛП победу в тендере и закупку 5 тепловых насосов за 5,4 млн грн, что значительно превысило рыночную стоимость.

В результате таких противоправных действий на счета поставщиков безосновательно перечислено более 2,5 млн грн из местного бюджета.

С целью возмещения причиненного уголовным правонарушением ущерба прокуратурой предъявлен иск.

Чиновнице КП «Бугаз» избрана мера пресечения в виде содержания под стражей, а двум сообщникам — залога в размере почти 450 тыс грн каждому.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top