Самый языкатый сайт Одессы

ОСМД Одессы могут стать участниками программы энергомодернизации «Энергодом»

ОСМД Одессы могут стать участниками программы энергомодернизации «Энергодом»

Официальный сайт Одессы публикует условия участия в программе «Энергодом», предусматривающей частичное возмещение расходов на мероприятия по энергоэффективности в домах ОСМД.

В частности, указывается:

«Одеська міська рада тісно співпрацює з Фондом енергоефективності, з яким 24 жовтня 2019 року був підписаний Меморандум про співробітництво.

Наглядовою радою Фонду затверджена та розпочала діяти програма «ЕНЕРГОДІМ», яка передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках ОСББ.

Участь у програмі Фонду здійснюється в 3 етапи:
— проведення енергоаудиту;
— розробка проєктної документації та експертиза;
— проведення робіт і верифікація.

Відшкодування здійснюється трьома траншами після проходження кожного етапу (на підставі поданих заявок та документів) та верифікації результатів проведених заходів.

ОСББ міста Одеси можуть подати заявку до Фонду та стати учасниками програми. Якщо у ОСББ є запитання щодо Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ», можна надіслати запит через форму.

На сьогодні учасниками програми стали 19 ОСББ (проекти ДУ «Фонд енергоефективності» станом на 11.01.2020 р.), з яких 4 ОСББ — з Одеси. Крім 4 ОСББ, які вже подали до Фонду заявки на участь у програмі «ЕНЕРГОДІМ», виявили бажання прийняти участь ще 7 ОСББ міста».

Подробности программы на сайте: https://eefund.org.ua/programa-energodim

IVASI.NEWS — сайт быстрого реагирования

Top