Самый языкатый сайт Одессы

Лейтенантка поліції стала чемпіоном з карате

Лейтенантка поліції стала чемпіоном з карате


Змагання серед дорослих жінок та чоловіків проходили 26 та 27 листопада в місті Чернівці в рамках міжнародного турніру «Chernivtsi open 2022». Участь у них взяли 665 каратистів із 43-х спортивних клубів.

Старша лейтенантка поліції з батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Одеській області Катерина Синенко виступила в розділі «ката» і виборола золоту медаль.

Від душі вітаємо з перемогою поліцейську та її тренера – президента Одеської обласної федерації з карате, майстра спорту міжнародного класу, суддю Всесвітньої федерації карате Олексія Коханця. Бажаємо підкорити ще багато п’єдесталів.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП України в Одеській області.

Ремарка Івасів

Трохи раніше Синенко, майстер спорту України, виборола «золото» та «срібло» на Всесвітніх іграх поліцейських та пожежників з карате, що пройшли в липні в Нідерландах за участю близько 10-ти тисяч представників даних установ з усього світу.

Катерина Синенко працює в правоохоронних органах України вісім років. Її мрія була потрапити саме в батальйон поліції особливого призначення і стати, як її тато, Сергій Синенко, який працював спецпризначенцем у 90-х. Сильні і вольові люди, як правило, втілюють свої мрії в життя, і дівчина стала гідною донькою свого батька, якою нині пишаються не лише рідні, а й колеги, Одещина, вся Україна.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top