Самый языкатый сайт Одессы

Одеські спортсмени здобули низку перемог на всеукраїнських та міжнародних змаганнях

Наші спортсмени продовжують виступати та здобувати нагороди у всеукраїнських та міжнародних змаганнях, нагадуючи всьому світу про Україну та мужніх українців.

Олена Кравацька та Аліна Комащук у складі збірної команди України завоювали бронзові нагороди Кубка світу з фехтування на шаблях у командній першості серед жінок у бельгійському Сінт-Нікласі. Окрім одеських спортсменок українську команду представляли Ольга Харлан та Валерія Гнідашева.

Вихованці СДЮШОР «Крижинка» Вадим Новіков та Анастасія Васильченко завоювали дві золоті медалі на чемпіонаті України серед юніорів, який проходив в м. Богуславі.

15-річний Святослав Мадоніч завоював золоту медаль в старшій юнацькій категорії на міжнародній регаті «3rd Youth Centenary Regatta 2023», яка відбулася в Італії, на озері Гарда. В молодшому флоті (9-10 років) Агнєшка Мадоніч стала переможницею у змаганнях серед дівчат і другою у загальному заліку.

ПІДПИСУЙСЯ НА НАШ TELEGRAM І БУДЬ В КУРСІ ПОСТІЙНО!