Самый языкатый сайт Одессы

Спортсмени з Одеської області здобули перемоги на чемпіонаті України з фехтування

Одеський шабліст Андрій Ягодка вшосте став чемпіоном України з фехтування. А у командному змаганні спортсменки з Одещини посіли друге місце.

Поєдинки за медалі відбулись на чемпіонаті України з фехтування на шаблях, який пройшов 15 квітня у столиці, повідомили у відділенні НОК в Одеській області.

Як зазначили у НОК, 10-й чемпіонат поспіль одеський шабліст Андрій Ягодка підіймається на п’єдестал. Вшосте за десять років спортсмен став чемпіоном України.

У фіналі шаблістки Одеської збірної поступились команді з Києва (37:45), яку представляла дворазова призерка Олімпійських ігор Ольга Харлан. У півфіналі спортсменки з Одещини здолали суперниць з Миколаєва. У складі команди медалі здобули Аліна Комащук, Олена Кравацька, Анна Суворова та Валерія Моренець-Кубанська.