Самый языкатый сайт Одессы

Василь Ломаченко став чемпіоном світу в легкій вазі за версією IBF

Василь Ломаченко став чемпіоном світу в легкій вазі за версією IBF

12 травня Василь Ломаченко переміг австралійця Джорджа Камбососа і повернув собі звання чемпіона світу в легкій ваговій категорії. Бій Ломаченко — Камбосос завершився в 11-му раунді технічним нокаутом на користь українця.

У поєдинку Ломаченко — Камбосос українець здобув основний чемпіонський титул у легкій вазі вперше з 2020 року. Він став володарем поясу IBF, який залишався вакантним після переходу в інший дивізіон американця Девіна Гейні.

Перемогу новий чемпіон присвятив батькові — тренеру Анатолію Ломаченку, з яким працював від початку кар’єри.

«Я знову чемпіон світу, — сказав Ломаченко в першому коментарі після перемоги. — Це титул для мого батька, цей бій — для нього. Хочу подякувати йому. Він тренував мене і заслужив на цю перемогу».

«Хочу подякувати Богу. Відзначу Джорджа та його сильну команду. Та, звісно, хочу подякувати своїй команді, своєму батькові, моїй сім’ї та друзям. Та дякую [фанам] за те, що вболіваєте за бокс», — звернувся Василь до публіки в австралійському Перті.

Надалі на Ломаченка може очікувати об’єднавчий чемпіонський бій у легкому ваговому дивізіоні — проти американця Шакура Стівенсона, який відстоюватиме пояс WBC. Сам боксер, утім, поки не коментує майбутні плани.

«Що далі? Хочу повернутися до моєї сім’ї та провести час з моєю родиною», — підсумував він.

Вперше в кар’єрі Ломаченко здобув титул IBF. Дотепер українець двічі боксував за нього проти американців Гейні та Теофімо Лопеса — в обох випадках зупинявся за крок від звання абсолютного чемпіона світу.


Василий Ломаченко стал чемпионом мира в легком весе по версии IBF

12 мая Василий Ломаченко победил австралийца Джорджа Камбососа и вернул себе звание чемпиона мира в легкой весовой категории. Бой Ломаченко — Камбосос завершился в 11 раунде техническим нокаутом в пользу украинца.

В поединке Ломаченко-Камбосос украинец получил основной чемпионский титул в легком весе впервые с 2020 года. Он стал обладателем пояса IBF, остававшегося вакантным после перехода в другой дивизион американца Дэвина Гейни.

Победу новый чемпион посвятил отцу – тренеру Анатолию Ломаченко, с которым работал с начала карьеры.
«Я снова чемпион мира, — сказал Ломаченко в первом комментарии после победы. — Это титул для моего отца, этот бой — для него. Хочу поблагодарить его. Он тренировал меня и заслужил эту победу».
«Хочу поблагодарить Бога. Отмечу Джорджа и его сильную команду. Да, конечно, хочу поблагодарить свою команду, своего отца, мою семью и друзей. Но спасибо [фанам] за то, что болеете за бокс», — обратился Василий к публике в австралийском Перте.

В дальнейшем Ломаченко может ожидать объединительный чемпионский бой в легком весовом дивизионе — против американца Шакура Стивенсона, который будет отстаивать пояс WBC. Сам боксер, однако, пока не комментирует будущие планы.
«Что дальше? Хочу вернуться в мою семью и провести время с моей семьей», — подытожил он.


Впервые в карьере Ломаченко получил титул IBF. До этого украинец дважды боксировал за него против американцев Гейни и Теофимо Лопеса — в обоих случаях останавливался в шаге от звания абсолютного чемпиона мира.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top