Самый языкатый сайт Одессы

«Чем отдых в Одессе лучше отдыха во всяких Шармэльшейхах и на Мальдивах?» — украинский блогер покоряет соцсети (фото)

«Чем отдых в Одессе лучше отдыха во всяких Шармэльшейхах и на Мальдивах?» — украинский блогер покоряет соцсети (фото)

Знакомьтесь, это известный украинский блогер-инкогнито под ником Анжела Петровна. Посты девушки стремительно набирают популярность в соцсетях.

Прежде всего читателей покоряет понятный и приятный для восприятия многих украинцев суржик, на котором пишет девушка. По мнению блогера, проблема культуры не в чистоте языка, а в отсутствии уважения людей друг к другу. Далее языком оригинала:

«Культурний уровєнь людини, к сожалєнію, опрєдєляє не то, наскільки чисто вона говорить літературною мовою. А то, наскільки харашо вона понімає, шо дуже багато собитій і обстоятєльств вокруг неї не нуждаються в її комєнтірованії.
Нада мать якесь воспітаніє і елємєнтарні культурні навички, шоб не указувать людям, яким язиком їм говорить, шоб не давать непрошених совєтів, шоб не писать гадості людині, бо вона пише не тою мовою, якою комусь хотілося б.

Но це всьо дуже сложний прікол. Легше вивчить 7 відмінків і 12 частин мови, шоб ходить срать у коментах по всім соцсєтям ідеальною українською», — пишет Анжела Петровна.

Отдельного внимания заслуживает чувство юмора девушки. Искрометные шутки, приправленные легким стебом, заражают позитивом и хорошим настроением.

«Учоні доказали, шо банани саме лучше піднімають настроєніє. Мені кажеться, шо учоні просто не чули, як дядько з Західної України ругається з жінкою по тєлєфону в маршруткі😂 Ото настроєніє👌👌👌 Пресс болить, сльози течуть, успокаюєшся ше час🙈
.
А вообще, лучшого для настроєнія нема, чем тупі шутки😂🙈
.
Єслі ваша чашка наполовина пуста, то вам нада ліфчик поменше😂
.
Похудіть до літа мнє нє суждєно, я свої 2 плаття перешью в одно🙈😂
.
В Славуті вистрелила подушка безопасності і водітєль подавився пір’ям😂😂😂

.
Лучший блєск для губ — масло од вареників з картошкою😄
.
В світі нема нічого страшнішого, чем расстояніє. Особєнно, єслі це расстояніє мєжду пуговичкою на джинсах і петелькою для неї😂
.
Дай чоловіку рибу і він наїсться, дай чоловіку удочку і напьється😂
.
Українські учоні вияснили, шо люди лисіють, бо в них випадають волоси і більше не ростуть».

Все посты блогера сотканы из наблюдений: личных, из жизни своих близких, знакомых и не очень знакомых людей. А еще Анжела Петровна щедро делится впечатлениями об украинских городах и селах. И тут ей нельзя отказать в своеобразии и даже оригинальности. Например, на отдыхе в Одессе девушку повсюду сопровождала… трехлитровая банка сала.

«Чим отдих в Одесі лучше отдиха у всяких Шармельшейхах і на Мальдівах?

Ітак, перше і главне достоінство: Єслі ти приїдеш в Одесу вмєсто Шрі-Ланки, то всі поймуть, шо ти не ніщеброд👌 Де Шрі-Ланка, де Одеса — нема шо даже сравнювать. В Турції за 400 долларів оленклюзів, в Одесі за такі гроші чисто квартіра коло Парка Побєди
.

  1. Ні на одном курорті не здають на набєрєжній в арєнду пусту бутилку од Моршинської, шоб збігать набрать в неї води з моря і помить ноги од піску👌 От де ше про тебе так позаботяться, як не в Одесочкі?
    .
  2. В Одесі живуть самі лакшері бомжі, яких я бачила в жизні. Я не знаю, де вони вдіваються і беруть гроші, но в нашого голови села джинси попрощє будуть, чем у бомжа під АТБ коло Привоза🙈
    .
  3. Баба Ліда з Татарбунар по четвергам на Привоз везе домашні яйця, зелень, курей, памідори — всьо натур продукт👌 На Мальдівах баби Ліди нема, будете їсти якусь хімію, чи комах якихось з бананами, чи шо вони там їдять ті мальдівчани🙈
    .
  4. Ні на одном курорті міра вам не перезвонить таксіст, який взяв заказ з Аркадії, шоб сказать: «За мокрі жопи +20 грн до таріфа😂 Точно не мокрі? Я приїду провірю, шоб не обіжались потом».

Ivasi.News. Народный сайт Одессы!

Top