Самый языкатый сайт Одессы

Через атаку РФ по Одещині до повітря потрапило 266 тонн діоксиду вуглецю

Через атаку РФ по Одещині до повітря потрапило 266 тонн діоксиду вуглецю

Екологи підрахували суму збитків атмосферному повітрю внаслідок російської атаки по по енергоінфраструктурі Одещини 30 березня 

Про це 8 квітня повідомили у Державній екологічні інспекції Південно-Західного округу.

Унаслідок обстрілів сталося загоряння будівель та споруд на загальній площі 400 квадратних метрів та 77 тонн нафтопродуктів (трансформаторного мастила). Через це до повітря потрапило майже 266 тонн діоксиду вуглецю, зазначили в екоінспекції.

«Державними інспекторами здійснений розрахунок шкоди, завданої атмосферному повітрю, — 1,6 млн грн», — йдеться у повідомленні.

Інформацію про наслідки від атаки передали до оперативного штабу при Державній екологічній інспекції для формування єдиного реєстру збитків.


Из-за атаки РФ по Одесщине в воздух попало 266 тонн диоксида углерода

Экологи подсчитали сумму ущерба атмосферному воздуху в результате российской атаки по энергоинфраструктуре Одесщины 30 марта

Об этом 8 апреля сообщили в Государственной экологические инспекции Юго-Западного округа.

В результате обстрелов произошло возгорание зданий и сооружений на общей площади 400 квадратных метров и 77 тонн нефтепродуктов (трансформаторной смазки). Поэтому в воздух попало почти 266 тонн диоксида углерода, отметили в экоинспекции.

«Государственными инспекторами произведен расчет ущерба, причиненного атмосферному воздуху, — 1,6 млн грн», — говорится в сообщении.

Информацию о последствиях от атаки передали в оперативный штаб при Государственной экологической инспекции по формированию единого реестра убытков.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top