Самый языкатый сайт Одессы

Чверть мільйона ВПО обрали для проживання Одещину — Кіпер

Чверть мільйона ВПО обрали для проживання Одещину — Кіпер

Більше 240 тисяч внутрішньо переміщених українців вирішили жити в Одеській області, збільшивши її населення до більш ніж 2,5 мільйонів чоловік.

Станом на сьогодні на території Одещини проживає понад 2,5 млн людей. Кількість жителів продовжує зростати, зокрема, через повномасштабну війну.

Про це в інтерв’ю розповів очільник Одеської облдержадміністрації Олег Кіпер.

«Одеса — це місто зі своєю специфікою і своєю історією. Одеса завжди була українським містом, люди люблять саме українську Одесу.

У нас сьогодні зареєстровано 240 тис. ВПО. Є міста, є поселення і в тому числі — Одеса, Ізмаїл, де збільшилася кількість населення.

Так, до війни в Одеській області перебувало 2,5 млн населення, і на сьогодні кількість населення не зменшилася, а зросла. За рахунок ВПО», — розповів він.

Кіпер додав, що влада регіону надає всебічну підтримку жителям області.

«Ми готові приймати, допомагаємо і надаємо можливості людям, які втратили майже все в своїх рідних містах.

І бізнес переїжджає. Бачу зростання його кількості в сільськогосподарській сфері, в сфері обслуговування. Вони привозять свої ідеї, а ми це все компонуємо. І працюємо далі, аби розвивати наш регіон.

Основна частина ВПО до нас мігрувала з Херсону, Миколаєва. Також з Запоріжжя, Донеччини та Луганщини», — додав він.

________________________________________________________________________________________________________________

Четверть миллиона ВПЛ выбрали для проживания Одесскую область — Кипер

Более 240 тысяч внутренне перемещенных украинцев решили жить в Одесской области, увеличив ее население до более чем 2,5 миллионов человек.

По состоянию на сегодня на территории Одесской области проживает более 2,5 млн человек. Количество жителей продолжает расти, в частности, из-за полномасштабной войны.

Об этом в интервью рассказал глава Одесской облгосадминистрации Олег Кипер.

«Одесса — это город со своей спецификой и своей историей. Одесса всегда была украинским городом, люди любят именно украинскую Одессу.

У нас сегодня зарегистрировано 240 тыс. ВПЛ. Есть города, есть поселения и в том числе — Одесса, Измаил, где увеличилось количество населения.

Так, до войны в Одесской области находилось 2,5 млн населения, и на сегодня количество населения не уменьшилось, а выросло. За счет ВПЛ», — рассказал он.

Кипер добавил, что власти региона оказывают всестороннюю поддержку жителям области.

«Мы готовы принимать, помогаем и предоставляем возможности людям, которые потеряли почти все в своих родных городах.

И бизнес переезжает. Вижу рост его количества в сельскохозяйственной сфере, в сфере обслуживания. Они привозят свои идеи, а мы это все компонуем. И работаем дальше, чтобы развивать наш регион.

Основная часть ВПЛ к нам мигрировала из Херсона, Николаева. Также из Запорожья, Донецкой и Луганской областей», — добавил он.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top