Самый языкатый сайт Одессы

Діти, які втратили під час теракту у с.Гроза батьків, вже мають піклувальників або опікунів

Діти, які втратили під час теракту у с.Гроза батьків, вже мають піклувальників або опікунів

Одинадцятеро дітей, які залишилися сиротами після удару росіян по Грозі вже мають піклувальників або опікунів — інформує Харківська ОВА.

«Особливу увагу приділяємо долі дітей, що залишилися внаслідок теракту росіян без батьків. На сьогодні щодо 11 дітей питання опікунства або тимчасового влаштування вирішено. Ще стосовно двох — у процесі.
Ще одна дитина втратила батьків, але не потребує влаштування до родичів», —
розповіли у пресслужбі.

Загалом внаслідок російського теракту круглими сиротами залишилися вісім дітей.

Також в ОВА заявили про тримання на контролі питання допомоги членам родин загиблих та постраждалим від ракетного удару по с. Гроза.
Наразі вже нараховано більше 290 тис. грн для виплат членам 22 родин загиблих, відповідно до рішення Шевченківської селищної військової адміністрації. Виплати іншим постраждалим будуть здійснені найближчим часом.

Також селищною ВА надана першочергова допомога для усунення пошкоджень постраждалих будинків. Роботи по тимчасовому усуненню руйнувань проведено у повному обсязі за допомоги благодійного фонду DRC (Данська Рада у справах біженців) та Міжнародної організації з міграції.

«Продовжуємо комунікацію з іншими міжнародними партнерами. Уже здійснено виплати 23 постраждалим сім’ям від благодійного фонду «Актед» за підтримки ООН. Організація UNICEF, у свою чергу, здійснює виплати 9 постраждалим сім’ям з дітьми», — повідомили в Харківській ОВА.

Нагадаємо, що раніше ІВАСІ розповідали про цю неймовірну трагедію у матеріалі: Росіяни вбили «Іскандером» більше ніж півсотні людей, що зібралися на поминки. Як повідомляли у Службі Безпеки, навідниками виявились двоє місцевих жителів — 30-річний Володимир Мамон та його молодший брат 23-річний Дмитро Мамон, які під час окупації регіону перейшли на бік рашистів.

📌 Читайте IVASI NEWS в соцмережах

Tg: t.me/ivasinews
Threads: threads.net/@ivasi_news
Fb: facebook.com/ivasi.news
Insta: instagram.com/ivasi_news

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top