Самый языкатый сайт Одессы

«Інфокс» нагадує про необхідність надати показники лічильників з 1 по 4 грудня

«Інфокс» нагадує про необхідність надати показники лічильників з 1 по 4 грудня

“Інфоксводоканал” нагадує, що для зручності споживачів оптимізували терміни передачі показників лічильників холодної води.

Раніше клієнти компанії передавали показники води щомісячно до 28 числа, а вже з серпня —  як і по іншим комунальним послугам — з 01 по 04 число місяця, наступного за звітним. В інші дні передача показників буде неможлива.


Таким чином, одесити повинні з 01 по 04 грудня надати водоканалу показники лічильників води за листопад. Аби уникнути навантаження на телефонні лінії контакт-центру та черг радимо передавати показники через особистий кабінет на сайті http://infoxvod.com.ua, чат боти Вайбер (viber://pa?chatURI=infoxvodokanal) та Телеграм https://t.me/InfoxvodokanalBot, автовідповідач контакт-центру.


Щомісячна передача показників лічильників води гарантує коректність нарахувань за спожиті послуги. Якщо споживач не передає показники лічильників води, то нарахування здійснюється  за середнім обсягом споживання вказаного домоволодіння з урахуванням останніх 12 місяців. Отримані рахунки повинні бути сплаченими до 20 числа, інакше виникає заборгованість за послуги водокористування.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top