Самый языкатый сайт Одессы

Іноземець розрахувався за власні борги автівкою одеситки

Іноземець розрахувався за власні борги автівкою одеситки

Поліцейські м. Одеси викрили іноземця у незаконному заволодінні авто мешканки Одеси. 59-річний громадянин однієї з країн Закавказзя взяв на ремонт «УАЗ» одеситки і не повернув, а жінку почав ігнорувати, уникаючи зустрічей.

До Одеського районного управління поліції № 1 звернулась 42-річна жителька Одеси.

Про це повідомила пресслужба Одеського районного управління поліції № 1.

Заявниця повідомила, що минулої осені, перед поїздкою за кордон, залишила свій «УАЗ» на одному з СТО для здійснення малярно-рихтувальних робіт, а коли повернулася, працівник техобслуговування запевнив її, що ремонт триває, а незабаром перестав виходити на зв’язок.

Слідчі встановили місцезнаходження незаконно привласненого транспортного засобу. Автівку вартістю 100 тисяч гривень правоохоронці вилучили, її повернуть власниці після проведення всіх необхідних слідчих дій.

Під час розслідування було встановлено, що транспортний засіб, який на час ремонтних робіт перебував у тимчасовому користуванні іноземця, він передав своєму знайомому. У такий спосіб чоловік вирішив погасити борг, який був винен товаришу.

Слідчі повідомили зловмиснику про підозру у незаконному заволодінні авто. Злочинця очікує покарання у вигляді обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

📌 Читайте IVASI NEWS в соцмережах

Tg: t.me/ivasinews
Threads: threads.net/@ivasi_news
Fb: facebook.com/ivasi.news
Insta: instagram.com/ivasi_news

Top