Самый языкатый сайт Одессы

Мер закликав одеситів з «особливим увагою поставитись до питань гігієни та дезінфекції»

Мер закликав одеситів з «особливим увагою поставитись до питань гігієни та дезінфекції»

За інформацією екологів, станом на сьогодні надзвичайної ситуації через потрапляння забруднюючих речовин у море, в Одеській затоці не зафіксовано. Відбір проб води здійснюється щоденно.

Про це йдеться у зверненні мера Одеси Геннадія Труханова щодо ситуації на одеському узбережжі через підрив Каховської ГЕС.

«Від учора вздовж узбережжя фіксуються предмети, винесені в море течією з затоплених територій Херсонської області. За прогнозами фахівців, найближчими днями їх кількість буде збільшуватися. Найбільш небезпечними є річкові міни. Вони невеликі за розміром і можуть бути непомітними у морі. Їх розмінування неможливе, тому буде здійснюватися підрив на місці.
Через це посилено охорону правопорядку вздовж одеського узбережжя. Нагадую, в Одесі продовжує діяти заборона на відвідування пляжів та купання у морі.

Всі місцеві та державні служби долучені до ліквідації наслідків, спричинених підривом Каховської ГЕС. Працюватимуть портові буксири. Готуються майданчики для збору сміття.
І я прошу всіх утриматися цими днями від відвідування узбережжя.


Також хочу нагадати: літо  — традиційна пора кишкових інфекцій. За даними наших інфекціоністів, наразі їхній рівень відповідає сезонному. 
Але, враховуючи ситуацію в сусідніх регіонах, прошу з особливою увагою поставитись до питань гігієни та дезінфекції. 
Лікарі нагадують: воду треба кип’ятити, руки мити, не споживати їжу в неперевірених місцях, не купувати продукти у стихійних торговців, а овочі та фрукти обовʼязково потребують миття. 
Прості правила, які ми всі знаємо з дитинства, допоможуть убезпечити себе та своїх рідних від захворювань. 
Будьте здорові та бережіть себе!»

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top