Самый языкатый сайт Одессы

На Одещині накрили мережу нелегальних ігрових закладів

На Одещині накрили мережу нелегальних ігрових закладів

Група осіб тривалий час забезпечувала безперебійну роботу підпільних закладів, де відвідувачам надавався доступ до азартних ігор, казино та лотерей, які проводяться в мережі Інтернет.

У середньому організатори отримували близько 500-800 тисяч гривень на місяць з кожного закладу, розповіли у поліції.

Оскільки ліцензії на подібний вид діяльності зловмисники не мали, гральні зали, облаштовані у п’яти населених пунктах Одещини, працювали за закритими дверима, під відеонаглядом та з дотриманням усіх пересторог для приховування своїх незаконних дій. Клієнтів у заклад пускали по дзвінку адміністратору або за умовним сигналом.

У ході низки обшуків, які пройшли на 54 адресах за силової підтримки підрозділів поліції «КОРД» та БПОП та під процесуальним керівництвом Одеської обласної прокуратури, з приміщень вилучили понад 300 комп’ютерів з програмним забезпеченням для підключення до інтернет-ресурсів із симуляторами гральних автоматів, значну кількість коштів, отриманих злочинним шляхом, мобільні телефони працівників та відвідувачів, касові апарати, відеореєстратори та інші речові докази протиправних оборудок спільників.

Слідчі кваліфікували їхні дії за частиною 2 статті 203-2 Кримінального кодексу України. Наразі досудове розслідування триває.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top