Самый языкатый сайт Одессы

Одесити вшанували пам’ять жертв Голокосту 

Одесити вшанували пам’ять жертв Голокосту 

Сьогодні, 27 січня, в Україні, як і у всьому світі, відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. В Одесі церемонія вшанування пам’яті відбулись у Прохоровському сквері.

Промовці, які виступили на церемонії, а це були і люди, які самі пережили гетто, і діти вже померлих в’язнів концтаборів, закликали усіх присутніх робити все можливе, аби пам’ять про жертви єврейського народу та про мільйони представників інших національностей, які загинули від рук фашистів, зберігалась нинішнім та наступними поколінням.

Вшанувавши померлих хвилиною мовчання, присутні поклали квіти до меморіального знаку.

«Завжди є ті, хто поза цивілізацією. Хто ставить себе над світом і знищує все на своєму шляху. Внаслідок Голокосту на території Європи було знищено близько шести мільйонів євреїв. Це страшні цифри, проте нашого сьогоднішнього ворога — рф — вони не лякають. Тепер росія прийняла естафету нацизму і стала його правонаступником. Майбутня Перемога України у війні має стати фінальним вироком російському терору, якому немає і не може бути місця у світі», — зазначив мер Одеси Геннадій Труханов.

Дата встановлена Генеральною Асамблеєю ООН на знак вшанування жертв геноциду єврейського народу під час Другої світової війни. Україна на державному рівні почала відзначати цей день у 2012 році. Це одна з найбільш жахливих сторінок в історії людства.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top