Самый языкатый сайт Одессы

Одеські поліцейські виявили покинутого собаку на руїнах зруйнованого будинку в Херсоні

Одеські поліцейські виявили покинутого собаку на руїнах зруйнованого будинку в Херсоні

У Херсоні одеські поліцейські виявили пса прив’язаним біля величезної воронки, яку залишила по собі ворожа ракета на території домоволодіння його господарів.

Про це повідомили у поліції Одеської області.

Пес залишився один у Херсоні. Правоохоронці знайшли його прив’язаним біля величезної воронки, яку залишила по собі російська ракета на території оселі його господарів.

«Ми виявили собаку, обстежуючи пошкоджені після обстрілу російськими військами домоволодіння жителів Херсона. Він сидів прив’язаним на своєму обійсті, а навколо нього були страшні руїни. Пухнастий дивом уцілів», – розповів заступник начальника Роздільнянського РВП Олег Марталога.

З’ясувалося, що господарі пса поїхали давно та залишили його на сусідів, але і вони евакуювалися у безпечніше місце, коли окупанти зруйнували дах їхньої оселі.

Поліцейські забрали собаку до себе та назвали його Блеком. Потоваришувавши зі своїми рятувальниками, пес швидко оговтався від стресу і повеселішав. А нещодавно його господарі, дізнавшись, що він у поліцейських, приїхали по нього і забрали з собою.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top