Самый языкатый сайт Одессы

Окупанти посилили розвідку дронами з моря, — Гуменюк (відео)

Окупанти посилили розвідку дронами з моря, — Гуменюк (відео)

Речниця Оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону зазначила, що російські війська на півдні України посилили повітряну безпілотну розвідку.

«Бачимо активність безпілотних розвідників саме в напрямку Миколаївської, Одеської областей. Над акваторією моря регулярно фіксуємо присутність таких безпілотників і продовжуємо по них бойову роботу. За минулу бойову добу нам вдалося знищити три безпілотні розвідники в нашій операційній зоні», — наголосила речниця.

Гуменюк заявила, що росіяни намагаються розвідувати ситуацію як на лініях зіткнення, так і в тилу.

«Крім того, вони намагаються вишукувати об’єкти для майбутніх уражень в рамках точкових атак балістикою, до прикладу, як вчорашня атака у Миколаєві, і таких атак, які вони планують по енергооб’єктах», — додала вона.

За її словами, через погіршення погодних умов окупанти зменшили активність безпілотників, однак вона не нижче за 80-90 розвідувальних БПЛА за добу.


Оккупанты усилили разведку дронами с моря, — Гуменюк (видео)

Спикер Оперативного командования «Юг» Наталья Гуменюк в эфире телемарафона отметила, что российские войска на юге Украины усилили воздушную беспилотную разведку.

«Видим активность беспилотных разведчиков именно в направлении Николаевской, Одесской областей. Над акваторией моря регулярно фиксируем присутствие таких беспилотников и продолжаем по ним боевую работу. За минувшие боевые сутки нам удалось уничтожить три беспилотных разведчика в нашей операционной зоне», — подчеркнула спикер.

Гуменюк заявила, что россияне пытаются разведывать ситуацию как на линиях столкновения, так и в тылу.

«Кроме того, они пытаются выискивать объекты для будущих поражений в рамках точечных атак баллистики, к примеру, как вчерашняя атака в Николаеве, и таких атак, которые они планируют по энергообъектам», — добавила она.

По ее словам, из-за ухудшения погодных условий оккупанты уменьшили активность беспилотников, однако она не ниже 80-90 разведывательных БПЛА в сутки.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top