Самый языкатый сайт Одессы

От Зеленского требуют расследование незаконной деятельности чиновника Одесской ОГА Орехова

От Зеленского требуют расследование незаконной деятельности чиновника Одесской ОГА Орехова

23 жовтня, активісти Громадської організації “Традиція і Порядок” провели акцію під Офісом президента України щодо корупції в Одеській Обласній державній адміністрації.

Про це розповідає «Інформатор»:

Протестувальники вчергове вимагають звернути увагу Володимира Зеленського на скандального начальника управління транспортно-комунікаційної інфраструктури Одеської обласної державної адміністрації Андрія Орехова, який встановив неофіційний контроль над розподілом маршрутів у Одеській області шляхом перевищення посадових повноважень.

До ГО “Традиція і Порядок” з об’єднаною заявою звернулися місцеві підприємці, які здійснюють свою господарську діяльність у сфері пасажирського перевезення маршрутними таксі та автобусами.

У заяві підприємці розповідають про ряд порушень з боку посадовців ОДА, які незаконно впливають на проведення тендерів щодо розподілу маршрутів між учасниками конкурсу, безпідставно відмовляють в участі в тендерах та конкурсах щодо розподілу маршрутів серед підприємців та чинять неправомірний міжвідомчий тиск на представників поліції, незаконно ігноруючи умови договорів приватних осіб з державними органами.

За інформацією представників ГО, начальник управління транспортно-комунікаційної інфраструктури Одеської обласної державної адміністрації Орехов Андрій Вікторович та депутат Одеської ОДА, заступник директора ТОВ “Сервіс Транс Банк” Біб Микола Олександрович прибрали до рук весь розподіл маршрутів у області. Ряд місцевих підприємств страждають від безпідставних відмов в участі у конкурсах на обслуговування автобусних маршрутів. Одеські підприємці та громадські активісти вимагають від Зеленського провести службове розслідування щодо Орехова Андрія Вікторовича та Біби Миколи Олександровича та інших посадових осіб, які перевищують свої службові повноваження з метою власної фінансової вигоди. А також провести нові тендери та конкурси на обслуговування автобусних маршрутів за прозорою процедурою.

IVASI.NEWS. Народный сайт Одессы!

Leave a comment

Top