Самый языкатый сайт Одессы

Підписано Меморандум щодо співробітництва між містами Одеса та Венеція

Підписано Меморандум щодо співробітництва між містами Одеса та Венеція

Мери одеси та Венеції підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері збереження та розвитку культурної спадщини міста Одеси. Цей документ став продовженням підписаного 7 листопада 2022 року Договору про співробітництво між Одесою та Венецією.

В Одесу з офіційним візитом прибула делегація італійського міста Венеції на чолі з мером міста паном Луїджі Бруньяро.

Одеській міський голова зазначив, що історія Одеси тісно пов’язана з історією Італії. Зокрема, багато архітектурних шедеврів нашого міста створені італійськими архітекторами. І залучення сьогодні італійських фахівців до розвитку міського простору Одеси та реставрації пам’яток сприятимемо збереженню культурної спадщині міста.

«У Венеції є величезний досвід реставраційних робіт, і ми готові ним ділитися з Одесою. А після перемоги — допомогти й у розвитку порту. Це зробить міцнішою всю Україну», — сказав Луїджі Бруньяро.

Мер Венеції висловив солідарність українському народу, а також слова підтримки одеситам, зазначивши, що Венеція надала тимчасовий прихисток понад 1500 біженцям з України. Сьогодні Венеція готова співпрацювати з одеською мерію в питанні організації відпочинку дітей, які втратили на війні одного з батьків.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top