Самый языкатый сайт Одессы

Появились свежие данные по заболеваемости коронавирусом в регионе

Появились свежие данные по заболеваемости коронавирусом в регионе

Их представил руководитель области Максим Куцый.

https://www.facebook.com/maksymkutsyi/?epa=SEARCH_BOX

«Друзі! ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України» підтвердив 161 випадок захворювання на коронавірус.

З нових випадків – 6 у місті Подільськ, 2 у місті Одеса та по одному в Біляївському та Кілійському районах.
На жаль, маємо повідомлення про ще один летальний випадок – 56-річний мешканець Одеси. Висловлю свої співчуття родині й близьким.

Наразі епідемічна ситуація в регіоні залишається нестабільною. Через не дотримання правил індивідуальної санітарної безпеки та окремі порушення карантину на Великдень, за даними епідеміологів, пік захворюваності очікується з 3-го по 8 травня», — сообщил Куцый.

Также одесский губернатор обратился к жителям региона.

Звернення до мешканців Одещини щодо продовження карантину

Друзі! ДУ "Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України" підтвердив 161 випадок захворювання на коронавірус.З нових випадків – 6 у місті Подільськ, 2 у місті Одеса та по одному в Біляївському та Кілійському районах.На жаль, маємо повідомлення про ще один летальний випадок – 56-річний мешканець Одеси. Висловлю свої співчуття родині й близьким.Наразі епідемічна ситуація в регіоні залишається нестабільною. Через не дотримання правил індивідуальної санітарної безпеки та окремі порушення карантину на Великдень, за даними епідеміологів, пік захворюваності очікується з 3-го по 8 травня. Тому Кабінет Міністрів України продовжив карантин до 11-го травня та було прийнято рішення про перенесення поминальних днів на червень. Станом на сьогодні, з лабораторії прийшов другий негативний ПЛР-тест на пацієнта з Овідіопольского району. Тож маємо вже 5 одужавших! Дуже прошу: ці три тижні ми маємо бути максимально відповідальними та суворо дотримуватися правил карантину. Не виходити на вулицю без крайньої потреби та уникати місць масового скупчення людей. Бережіть себе.

Опубліковано Максимом Куцим Середа, 22 квітня 2020 р.

видео — Максим Куций

Top