Самый языкатый сайт Одессы

Сенат США відреагував відносно шкоди Україні від вимкнених Starlink: Ілон Маск відмовчується

Сенат США відреагував відносно шкоди Україні від вимкнених Starlink: Ілон Маск відмовчується

У Сенаті США ініціюють проведення розслідування щодо дій компанії SpaceX після зізнання Маска про блокування мережі Starlink поблизу Криму, — повідомляє Bloomberg.

«Конгрес має розслідувати, що тут сталося, і чи є в нас адекватні інструменти, щоб переконатися, що зовнішня політика проводиться урядом, а не одним мільярдером», — заявила сенаторка Елізабет Воррен.

Голова комітету зі збройних сил Джек Рід, демократ із Род-Айленда, також заявив, що він стурбований цією проблемою з огляду на те, що уряди традиційно контролюють супутники, а президенти самі вирішують, що з ними робити.

Він сказав, що відбулися дуже позитивні зміни в тому, що SpaceX знизила вартість доступу в космос, у тому числі для запусків з метою національної безпеки, «але у нього (Маска – ред.) не може бути останнього слова, коли справа стосується національної безпеки».

Цікаво, але Ілон Маск відмовився відповідати на запитання репортера Sky News про шкоду Україні від вимкнених Starlink і компліменти російського диктатора Путіна.

Журналіст кілька разів запитав американського мільярдера, чи коштувало його невігластво і самолюбство життів українців.

Раніше Івасі розповідали, як мільярдер таємно наказав вимкнути мережу супутникового зв’язку Starlink поблизу кримського узбережжя минулого року, щоб перешкодити українській секретній атаці морських дронів на російські військові кораблі.

📌 Читайте IVASI NEWS в соцмережах

Tg: t.me/ivasinews
Threads: threads.net/@ivasi_news
Fb: facebook.com/ivasi.news
Insta: instagram.com/ivasi_news

Top