Самый языкатый сайт Одессы

Труханов просить змінити законодавство, що регулює використання гуманітарної допомоги (фото, відео)

Труханов просить змінити законодавство, що регулює використання гуманітарної допомоги (фото, відео)

Мер Одеси Геннадій Труханов публічно звернувся до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів, Асоціації міст України, Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України — внести зміни в законодавчі акти, які регулюють ввезення гуманітарної допомоги в Україну та її використання на період дії воєнного стану.

Геннадій Труханов зазначив, що українські міста з перших днів війни отримують з-за кордону гуманітарну допомогу у вигляді комфортних містких автобусів, пристосованих для перевезення маломобільних груп населення. Але через норми чинного законодавства здебільшого вони простоюють на комунальних підприємствах, адже не можуть використовуватися на міських маршрутах для перевезення людей.

Іншого способу, крім як гуманітарну допомогу, розмитнення автобусів нижче за екологічний стандарт Евро-5 з 2016 року в Україні не існує.

Автобуси були передані міжнародними партнерами для використання на маршрутах і мають працювати на людей. І особливо сьогодні, під час знеструмлення ворогом міст, коли електротранспорт не може бути виведений на маршрути.

«Наразі в Одесі з 650 маршрутних автобусів лише 8 мають екологічний параметр Євро-5. Інші — це наші звичні маршрутки. Які мають стандарт Євро-3 та нижче. Адже в той самий час закон не забороняє використання цих автобусів на маршрутах!» -зауважив Геннадій Труханов

Для порівняння фахівці  замірили рівень шкідливих викидів від автобуса Mercedes стандарту Евро-4, переданого Регенсбургом, та звичайної одеської маршрутки.
   
«Я прошу вирішити це питання якомога  скоріше, аби ми могли забезпечити міста автотранспортом та якісною послугою. Наше законодавство дійсно потребує цих змін під час воєнного стану. Бо змін потребують наші люди. Сподіваюсь на те, що мене, і нас усіх, буде почуто» звернувся мер Одеси до народних депутатів та посадовців.


Труханов просит изменить законодательство, регулирующее использование гуманитарной помощи (фото, видео)

Мэр Одессы Геннадий Труханов публично обратился в Верховную Раду Украины, Кабинет Министров, Ассоциацию городов Украины, Конгресс местных и региональных властей при Президенте Украины — внести изменения в законодательные акты, регулирующие ввоз гуманитарной помощи в Украину и ее использование на период действия военного положения.

Геннадий Труханов отметил, что украинские города с первых дней войны получают из-за границы гуманитарную помощь в виде комфортных вместительных автобусов, приспособленных для перевозки маломобильных групп населения. Но из-за норм действующего законодательства в большинстве своем они простаивают на коммунальных предприятиях, ведь не могут использоваться на городских маршрутах для перевозки людей.

Другого способа, кроме как гуманитарную помощь, растаможка автобусов ниже экологического стандарта Евро-5 с 2016 года в Украине не существует.

Автобусы были переданы международными партнерами для использования на маршрутах и должны работать на людей. И особенно сегодня, при обесточивании врагом городов, когда электротранспорт не может быть выведен на маршруты.

«Сейчас в Одессе из 650 маршрутных автобусов только 8 имеют экологический параметр Евро-5. Другие — это наши привычные маршрутки. Имеющие стандарт Евро-3 и ниже. Ведь в то же время закон не запрещает использование этих автобусов на маршрутах!» -заметил Геннадий Труханов

Для сравнения специалисты замерили уровень вредных выбросов от автобуса Mercedes стандарта Евро-4, переданного Регенсбургом, и обычной одесской маршрутки.

«Я прошу решить этот вопрос как можно скорее, чтобы мы могли обеспечить города автотранспортом и качественной услугой. Наше законодательство действительно нуждается в этих изменениях во время военного положения. Потому что в изменениях нуждаются наши люди. Надеюсь на то, что меня, и нас всех, будет услышано» — обратился мэр Одессы к народным депутатам и должностным лицам.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top