Самый языкатый сайт Одессы

У Департаменті з виконання покарань посадовець забажав 10 000 доларів хабаря з іноземного інвестора за співпрацю

У Департаменті з виконання покарань посадовець забажав 10 000 доларів хабаря з іноземного інвестора за співпрацю

Нацполіція викрила посадовця Південного управління виконання покарань на хабарі 10 000 доларів США з іноземного інвестора за можливість співпрацювати.

Відповідно до укладеного «пробного» договору, на потужностях однієї з виправних колоній регіону мали виготовлятися металоконструкції, які будуть використовуватися іноземною компанією під час встановлення сонячних батарей на будівлях колонії.

Про це інформує Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції України.

В ході розслідування було встановлено, що іноземна компанія мала намір встановити сонячні батареї на будівлях та спорудах однієї з виправних колоній в Одесі. Також зацікавила можливість придбання металевих конструкцій, які виготовляє установа, для подальшого їх використання під час монтажних робіт. Для співпраці та складання угоди з установою представник компанії звернувся до посадовців. Проте заступник керівника одного з підрозділів Південного міжрегіонального управління з питань виконання покарань озвучив свої «умови» співпраці – 10 000 доларів США хабара.

В ході розслідування правоохоронці задокументували отримання фігурантом 7000 доларів США. Після чого з представниками інвесторів уклали «пробний» договір щодо купівлі металевих конструкцій та дозволили допуск на територію установи для початку робіт.  

За результатами проведених обшуків у фігуранта та інших осіб, які можуть бути причетні до корупційної схеми, поліцейські вилучили 6 500 Євро, понад 100 тис. дол. США.

 

На підставі зібраних доказів посадовцю повідомили підозру. Йому інкримінують учинення правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою передбачена відповідальність, отже правопорушнику погрожує позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Продовжуються заходи для встановлення повного кола осіб, задіяних у корупційній схемі. 

📌 Читайте IVASI NEWS в соцмережах

Tg: t.me/ivasinews
Threads: threads.net/@ivasi_news
Fb: facebook.com/ivasi.news
Insta: instagram.com/ivasi_news

Top