Самый языкатый сайт Одессы

У мерії Одеси показали наслідки дронового удару (фото)

У мерії Одеси показали наслідки дронового удару (фото)

Унаслідок нічної атаки безпілотниками в Одесі пошкоджені 58 квартир у 22 будинках, четверо постраждалих перебувають у лікарнях, двоє з них — діти, повідомив мер міста Геннадій Труханов.

«Наразі зафіксовано пошкодження 58 квартир в 22 будинках. Четверо людей перебувають у лікарнях, з них дві дитини 2011 та 2014 року», — написав він у телеграм-каналі у вівторок.

На місці продовжують працювати комунальники, допомагаємо мешканцям понівеченого будинку забрати необхідні речі зі своїх квартир. Запропоновані місця для тимчасового розміщення.

«Дякую благодійним фондам за організацію харчування, зокрема й наших працівників, що працюють на місці» — сказав мер Одеси Геннадій Труханов.

Раніше повідомлялося з посиланням на голову ОВА Олега Кіпера, що внаслідок нічної дронової атаки росіян в Одесі постраждали дев’ятеро осіб, четверо із них — діти 12 і 9 років і двоє малюків, яким немає й року.


В мэрии Одессы показали последствия дронового удара (фото)

В результате ночной атаки беспилотниками в Одессе повреждены 58 квартир в 22 домах, четверо пострадавших находятся в больницах, двое из них — дети, сообщил мэр города Геннадий Труханов.

«В настоящее время зафиксировано повреждение 58 квартир в 22 домах. Четверо человек находятся в больницах, из них два ребенка 2011 и 2014 года», — написал он в телеграмм-канале во вторник.

На месте продолжают работать коммунальщики, помогаем жителям изуродованного дома забрать необходимые вещи из своих квартир. Предлагаемые места для временного размещения.

«Благодарю благотворительные фонды за организацию питания, в том числе и наших работников, работающих на месте» — сказал мэр Одессы Геннадий Труханов.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top