Самый языкатый сайт Одессы

В Ізмаїльській центральній лікарні пробурили свердловину

В Ізмаїльській центральній лікарні пробурили свердловину

Звершено буріння свердловини в Ізмаїльській міській центральній лікарні, глибина якої 71 метр. А буріння резервної свердловини для господарсько-питного водопостачання ще триває.

Про це повідомляє прес-служба Одеської ОДА.

«Після завершення буріння свердловин будуть проведені роботи щодо отримання дозволу на спецводокористування та підключення свердловин до діючої мережі водопостачання лікувального закладу. Після здачі в експлуатацію та оформлення всіх дозвільних документів свердловини будуть підключені до резервного електроживлення лікарні — дизеля-генератора на 275 кВт», — розповів генеральний директор Ізмаїльської міської центральної лікарні Сергій Бажак.

На Одещині тривають роботи по бурінню артезіанських свердловин зі встановленням систем доочищення води. В рамках цього проекту заплановано буріння артезіанських свердловин та встановлення систем доочищення води, на території Одеського обласного онкологічного диспансеру, Одеської обласної клінічної лікарні, Одеської обласної дитячої лікарні, Одеського обласного центру психічного здоров’я та Дунайської обласної і міської лікарень в Ізмаїлі.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top