Самый языкатый сайт Одессы

В Одесі нагородили ветеранів ФК «Чорноморець»

В Одесі нагородили ветеранів ФК «Чорноморець»

Сьогодні в Одеській держадміністрації привітали та нагородили екс-гравців одеського футбольного клубу «Чорноморець» Віктора Захаровича Зубкова та Олександра Дмитровича Поліщука, які нещодавно відсвяткували свої ювілеї.

2-го числа 80 років виповнилося одному з найвідоміших та найпопулярніших футболістів в історії команди «моряків» Віктору Захаровичу Зубкову. А 5 травня 75-й день народження відзначив корінний одесит, який зіграв за «Чорноморець» майже 100 офіційних матчів Олександр Дмитрович Поліщук.

Олександр Дмитрович Поліщук був нагороджений Подякою Одеської обласної державної адміністрації, яку йому вручив Борис Волошенков. Почесну відзнаку Одеської обласної ради з рук Григорія Діденка отримав Зубков Віктор Захарович.

«Зазначу, що обидва ветерани назавжди вписали свої імена в історію одеського футболу та футбольного клубу «Чорноморець». І дуже добре, що такі видатні люди продовжують працювати у сфері футболу та подавати приклад молодому підростаючому поколінню» — сказав в.о.голови Одеської ОДА Борис Волошенков.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top