Самый языкатый сайт Одессы

В Одесі провели інструктаж для орендарів громадських пляжів

В Одесі провели інструктаж для орендарів громадських пляжів

Сьогодні, 29 травня, Одеський міський голова Геннадій Труханов провів робочу нараду із керівниками профільних підрозділів Одеської міської ради та суб’єктами господарювання, які орендують ділянки громадських пляжів. Учасники наради були ознайомлені із вимогами наказу військового командування та заходами, які необхідно виконати для отримання дозволу на частковий доступ до пляжів.

Фахівці КП «Узбережжя Одеси» та КУ «Рятувально-водолазна служба Одеської міської ради» провели практичний інструктаж для орендарів громадських пляжів щодо підготовки ділянок пляжних зон, облаштування спостережно-рятувальних постів, як того вимагає наказ №109/01-28/2 для безпечного відвідування громадянами з метою оздоровлення.

Створена комісія до 5 червня проведе обстеження готовності пляжних зон від пляжу «Ланжерон» до 16-ої станції Великого Фонтану на відповідність вимогам вищевказаного наказу. Клопотання та акти обстежень комісії будуть направлені до Одеської обласної державної (військової) адміністрації, яка спільно із оперативно-стратегічним угрупованням військ «Одеса» прийматиме рішення про частковий доступ громадян на певні ділянки пляжних зон.

Водночас, Одеська міська рада нагадує, що наразі продовжує діяти наказ Одеської ОВА, яким встановлено особливий режим пересування громадян на окремих територіях Одеської області:

«Таким чином, до прийняття окремого рішення про частковий доступ до безпечних ділянок пляжів, перебування, пересування громадян, іноземців та осіб без громадянства, в’їзд/виїзд транспортних засобів на узбережжі Чорного моря, зокрема в межах пляжних зон ЗАБОРОНЕНО!»

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top