Самый языкатый сайт Одессы

В Одесі розпочали демонтаж зруйнованої дроном частини багатоповерхівки (відео)

В Одесі розпочали демонтаж зруйнованої дроном частини багатоповерхівки (відео)

26 березня розпочато роботи з демонтажу пошкодженої частини крайнього під’їзду будинку на просп. Добровольського, куди 2 березня влучив ударний БПЛА.

«Згідно з Технічним звітом, 18 квартир цієї багатоповерхівки визнані знищеними. Експерти визначили, що їхній демонтаж не порушить експлуатацію  всього будинку. Стіну, що межує з парадною, буде посилено. Роботи проводяться підрядною організацією поетапно під контролем наших фахівців», — зазначив Геннадій Труханов

До початку демонтажу було проведено нараду з мешканцями та заплановані заходи, які дозволять у процесі робіт забрати цінні та пам’ятні речі з їхніх напівзруйнованих квартир. 

На місці працює важка техніка. Роботи проводяться згори донизу, можливе обрушення конструкцій.

Місцевих мешканців закликають обмежити перебування поруч із майданчиком, де проводяться демонтажні роботи.

Ремарка Івасів

Одеситка Анастасія, яка залишилася живою після атаки БПЛА вночі 2 березня на Добровольського, але втратила чоловіка та 3 річного сина, записала кілька відео з травматології одеської лікарні, в яких розповідає про свій стан та пережите.

Нагадаємо, що внаслідок попадання російського «Шахеда» в багатоповерхівку в Одесі 2 березня погибли 12 людей і ще 20 постраждало.


В Одессе начали демонтаж разрушенной дроном части многоэтажки (видео)

26 марта начаты работы по демонтажу поврежденной части крайнего подъезда дома по просп. Добровольского, куда 2 марта попал ударный БПЛА.

«Согласно Техническому отчету, 18 квартир этой многоэтажки признаны уничтоженными. Эксперты определили, что их демонтаж не нарушит эксплуатацию всего дома. Стена, граничащая с парадной, будет усилена. Работы проводятся подрядной организацией поэтапно под контролем наших специалистов», — отметил Геннадий Труханов.

До начала демонтажа было проведено совещание с жителями и запланированы мероприятия, которые позволят в процессе работ забрать ценные и памятные вещи из полуразрушенных квартир.

На месте работает тяжелая техника. Работы производятся сверху вниз, возможно обрушение конструкций.

Местные жители призывают ограничить пребывание рядом с площадкой, где проводятся демонтажные работы.

Ремарка Ивасей

Одесситка Анастасия, которая осталась жива после атаки БПЛА ночью 2 марта на Добровольского, но потеряла мужа и 3-летнего сына, записала несколько видео по травматологии одесской больницы, в которых рассказывает о своем состоянии и пережитом.

Напомним, что в результате попадания российского «Шахеда» в многоэтажку в Одессе 2 марта погибли 12 человек и еще 20 пострадали.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top