Відбулося урочисте відкриття меморіальних дошок Одеситам-захисникам України
На Одещині урочисто відкрили меморіальні дошки загиблим захисникам України – старшому лейтенанту Олександру Павловському та снайперу у складі 28-ї одеської мехбригади імені Лицарів Зимового Походу Михайлу Мар’яничу.
Меморіальну дошку старшому лейтенанту Павловському, який підірвався на міні в Херсонській області, відкрили у холі головного корпусу Державного університету інтелектуальних технологій та зв’язку.
Захисник Батьківщини вирушив на фронт після початку повномасштабного вторгнення Росії до України. Олександр Павловський залишив свій бізнес з виробництва меблів та пішов на фронт добровольцем.


Михайлу Мар’яничу, снайперу, що загинув в бою за Україну, відкрили меморіальну дошку 16 вересня у Великомихайлівській школі Одеської області, де він навчався.
Воїн боронив країну у складі 28 одеської мехбригади імені Лицарів Зимового Походу.

Читайте IVASI NEWS в соцмережах
Tg: t.me/ivasinews
Threads: threads.net/@ivasi_news
Fb: facebook.com/ivasi.news
Insta: instagram.com/ivasi_news
