Самый языкатый сайт Одессы

Відомий американський блюзмен дав благодійний концерт в Одесі

Відомий американський блюзмен дав благодійний концерт в Одесі

24 березня американський блюзмен Robert Lighthouse дав благодійний концерт на Балконі «Перон 7» в Одесі.

Фото- та відеорепортаж з концерту опублікував Олександр Воропаєв.

Robert Lighthouse — унікальна постать у світі блюзової музики. Роберт народився у Швеції, але свою кар’єру музиканта почав у Сполучених Штатах, коли вирішив дослідити світ блюзу дельти Міссісіпі.

За восьми років подорожей по країні він відвідав найбільші блюзові міста США, включаючи Чикаго та Новий Орлеан, де вивчав стиль та техніку гри на гітарі та губній гармошці. У 1988 році Роберт оселився у Вашингтоні, округ Колумбія, де став культовим вуличним музикантом.

З того часу він гастролював у Бельгії та Голландії з групою Charlie Sayles Band, а потім постійно виступав у City Blues Cafe у Вашингтоні. У своїй кар’єрі Роберт двічі представляв округ Колумбія на IBC Blues Foundation.

Роберт Лайтхауз відомий своїм унікальним стилем гри на гітарі та губній гармошці, який отримав велику популярність у блюзових виданнях США, Європи та Австралії. Багато критиків порівнюють Роберта з покійним Dr. Ross

Під час попередніх візитів до України, Роберт був гостем двох міжнародних київських фестивалів блюзу з серії Kyiv Blues Fest, та гастролював з концертами по містам нашої країни.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top