ЦИК утвердил состав окружных избирательных комиссий Одесской области на внеочередных парламентских выборах (список)
03.06.2019
0 Comment
Напоминаем, Одесская область разделена на одиннадцать территориальных избирательных округов. 31 мая ЦИК, рассмотрев соответствующие представления политических партий и учтя результаты жребия, создала 199 окружных избирательных комиссий по выборам народных депутатов на внеочередных выборах народных депутатов Украины 21 июля 2019 года.
Одеська область | |
Окружна виборча комісія з виборів народних
депутатів України одномандатного виборчого округу № 133 | |
Голова комісії – Панасенко Ольга Валеріївна, 1973 року народження – від Політичної Партії «5.10». | |
Заступник голови комісії – Сонько Марина Юріївна, 1982 року народження – від Ліберальної партії України. | |
Секретар комісії – Швець Володимир Михайлович, 1975 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ». | |
Члени комісії: | |
Абросимов Ігор Віталійович, 1992 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»; | |
Батіщева Анна Михайлівна, 1989 року народження – від Політичної партії «Інтернет партія України»; | |
Власова Вікторія Сергіївна, 1982 року народження – від Політичної партії «НОВА ПОЛІТИКА»; | |
Головахін Максим Геннадійович, 1989 року народження – від Партії «Сильна Україна»; | |
Гонтарєв Андрій Владиславович, 1973 року народження – від Української партії «Зелена планета»; | |
Колєсніков Максим Миколайович, 1976 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Кур’янінов Євген Леонідович, 1987 року народження – від Політичної партії «Сила Людей»; | |
Лупуленко Олеся Пантелеївна, 1987 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Осипова Ольга Жанівна, 1963 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»; | |
Пижов Максим Федорович, 1985 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Пінчук Оксана Вікторівна, 1975 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Сафронов Валерій Валентинович, 1963 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Сиволапенко Наталя Петрівна, 1956 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Усова Єлизавета Ігорівна, 1986 року народження – від Політичної партії «Громадянська позиція»; | |
Черемисіна Ганна Олександрівна, 1955 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК». | |
Окружна виборча комісія з виборів народних
депутатів України одномандатного виборчого округу № 134 | |
Голова комісії – Ованесян Віктор Геворгович, 1948 року народження – від Партії «Відродження». | |
Заступник голови комісії – Слюсар Олександр Данилович, 1953 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Секретар комісії – Колдакова Ірина Леонтіївна, 1962 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ». | |
Члени комісії: | |
Бобровніков Олександр Олександрович, 1970 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»; | |
Висоцький Володимир Едуардович, 1985 року народження – від Політичної партії «Україна Майбутнього»; | |
Гречко Віра Павлівна, 1976 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Губрієнко Валентина Вікторівна, 1960 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»; | |
Кіріяк Наталя Володимирівна, 1978 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»; | |
Колесникова Наталія Юріївна, 1958 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Поліщук Наталія Михайлівна, 1952 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»; | |
Пономарьова Марія Михайлівна, 1948 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Романенко Марина Вікторівна, 1975 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЄДИНА РОДИНА»; | |
Селецький Вячеслав Вікторович, 1967 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Сердюкова Лариса Іванівна, 1968 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Снитко Андрій Анатолійович, 1978 року народження – від Української партії «Зелена планета»; | |
Тітаренко Яна Олександрівна, 1984 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»; | |
Чайковська Світлана Іпполітівна, 1965 року народження – від Партії «Сильна Україна»; | |
Штекель Леонід Ісаакович, 1958 року народження – від Політичної партії «Громадянська позиція». | |
Окружна виборча комісія з виборів народних
депутатів України одномандатного виборчого округу № 135 | |
Голова комісії – Велієва Ольга Іванівна, 1977 року народження – від Партії «Відродження». | |
Заступник голови комісії – Матвєєва Христина Юріївна, 1990 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода». | |
Секретар комісії – Бойко Наталія Сергіївна, 1951 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА». | |
Члени комісії: | |
Березовський Андрій Олександрович, 1995 року народження – від Політичної партії «Громадянська позиція»; | |
Брицький Сергій Васильович, 1962 року народження – від Політичної партії «Єдина Країна»; | |
Бурдюжа Вадим Борисович, 1986 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ»; | |
Гринь Оксана Дмитрівна, 1978 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Гусак Лариса Миколаївна, 1965 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Домбровська Ілона Олегівна, 1988 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Корнюхова Олена Валентинівна, 1967 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Новіков Олег Олегович, 1994 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»; | |
Павленко Владислав Едуардович, 1996 року народження – від Політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР»; | |
Рубан Ольга Іванівна, 1957 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Сотніков Сергій Дмитрович, 1969 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»; | |
Фініковський Андрій Сергійович, 1989 року народження – від Політичної партії «Солідарність жінок України»; | |
Харченко Андрій Володимирович, 1982 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЄДИНА РОДИНА»; | |
Шатохіна Катерина Вікторівна, 1980 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів; | |
Шульгін Владислав Сергійович, 1971 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 136 | |
Голова комісії – Сівак Людмила Володимирівна, 1953 року народження – від Політичної партії «Інтернет партія України». | |
Заступник голови комісії – Ковальський Олексій Андрійович, 1957 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Секретар комісії – Фокіна Олена Олегівна, 1990 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Члени комісії: | |
Безгодкова Ірина Михайлівна, 1977 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Герагозов Юрій Вікторович, 1979 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»; | |
Домінгес Віктор Маурович, 1982 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Заноза Надія Григорівна, 1963 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЄДИНА РОДИНА»; | |
Іванов Сергій Сергійович, 1991 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»; | |
Іонов Петро Петрович, 1986 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»; | |
Каражей Владислав Андрійович, 1993 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів; | |
Любашевська Анастасія Михайлівна, 1978 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Новіков Геннадій Олегович, 1992 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Песоцький Володимир Борисович, 1972 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»; | |
Рибак Олександр Володимирович, 1986 року народження – від Політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «Заступ»; | |
Риженкова Катерина Михайлівна, 1994 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»; | |
Слободянюк Олександр Олександрович, 1977 року народження – від Політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР»; | |
Тєліпов Роман Миколайович, 1995 року народження – від Партії «Відродження»; | |
Шелофаст Євгенія Андріянівна, 1983 року народження – від Ліберальної партії України. | |
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 137 | |
Голова комісії – Бец Юлія Олексіївна, 1988 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ». | |
Заступник голови комісії – Смірнов Юрій Олександрович, 1963 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Секретар комісії – Дехтеренко Валентина Пилипівна, 1960 року народження – від Політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР». | |
Члени комісії: | |
Балабан Олександр Анатолійович, 1974 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ»; | |
Болтянська Ангелина Миколаївна, 1986 року народження – від Партії «Сильна Україна»; | |
Борейко Олена Миколаївна, 1969 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Девдера Олександр Валерійович, 1987 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»; | |
Жаровцев Олег Костянтинович, 1958 року народження – від Політичної партії «Єдина Країна»; | |
Закордонська Наталя Борисівна, 1976 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Лебедєва Ірина Борисівна, 1963 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЄДИНА РОДИНА»; | |
Магдалюк Валерій Іванович, 1954 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Мазуренко Тетяна Іванівна, 1958 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»; | |
Монастирська Валентина Миколаївна, 1976 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Морару Олександр Георгійович, 1981 року народження – від Політичної партії «Солідарність жінок України»; | |
Решетняк Анастасія Олександрівна, 1995 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»; | |
Скуділо Олена Юріївна, 1984 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Смирнова Надія Йосипівна, 1956 року народження – від Політичної Партії «5.10»; | |
Федорова Лариса Григорівна, 1973 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів. | |
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 138 | |
Голова комісії – Николайчук Валентин Олександрович, 1957 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Заступник голови комісії – Горох Наталія Олександрівна, 1967 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Секретар комісії – Татарчук Лілія Вікторівна, 1973 року народження – від Політичної партії «Громадянська позиція». | |
Члени комісії: | |
Андрущенко Аркадій Миколайович, 1945 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Бреднік Людмила Михайлівна, 1979 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЄДИНА РОДИНА»; | |
Гончаров Олексій Іванович, 1982 року народження – від Української партії «Зелена планета»; | |
Жуковська Тамара Олександрівна, 1956 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»; | |
Кіселик Тетяна Василівна, 1963 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»; | |
Ковтун Катерина Володимирівна, 1987 року народження – від Політичної партії «Єдина Країна»; | |
Липський Георгій Юрійович, 1995 року народження – від Політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР»; | |
Мельникова Оксана Олександрівна, 1976 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Орленко Василь Леонідович, 1957 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Пазюк Євгеній Борисович, 1991 року народження – від Політичної партії «Інтернет партія України»; | |
Подолян Дар’я Сергіївна, 1988 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»; | |
Скороход Антон Костянтинович, 1969 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»; | |
Швець Ірина Миколаївна, 1979 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ»; | |
Ягузинська Світлана Анатоліївна, 1971 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Ярошенко Раїса Іванівна, 1963 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів. | |
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 139 | |
Голова комісії – Самойленко Тетяна Петрівна, 1982 року народження – від Ліберальної партії України. | |
Заступник голови комісії – Сарапулова Тетяна Миколаївна, 1963 року народження – від Політичної Партії «5.10». | |
Секретар комісії – Калашинська Тамара Миколаївна, 1948 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Члени комісії: | |
Гараніна Тетяна Сергіївна, 1955 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»; | |
Дмитренко Оксана Йосипівна, 1973 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Дмитрієва Тетяна Валеріївна, 1989 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»; | |
Донченко Наталя Сергіївна, 1991 року народження – від Політичної партії «Єдина Країна»; | |
Зінчук Тетяна Василівна, 1971 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ»; | |
Іванова Алла Антонівна, 1948 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Ковальчук Віталій Вікторович, 1981 року народження – від Української партії «Зелена планета»; | |
Кукулєвська Тетяна Сергіївна, 1967 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»; | |
Нікольський Микола Анатолійович, 1982 року народження – від Політичної партії «Інтернет партія України»; | |
Сосновська Людмила Борисівна, 1963 року народження – від Політичної партії «Громадянська позиція»; | |
Стемковська Олена Олександрівна, 1993 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Стогній Світлана Петрівна, 1958 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»; | |
Федоренко Сергій Вікторович, 1972 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Чавдар Тетяна Павлівна, 1989 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів; | |
Шемеленець Ірина Михайлівна, 1967 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Окружна виборча комісія з виборів народних
депутатів України одномандатного виборчого округу № 140 | |
Голова комісії – Ковтун Євгенія Іванівна, 1958 року народження – від Політичної партії «Єдина Країна». | |
Заступник голови комісії – Пащенко Павло Олександрович, 1990 року народження – від Політичної партії «Україна Майбутнього». | |
Секретар комісії – Бєлякова Аліна Олегівна, 1989 року народження – від Політичної партії «НОВА ПОЛІТИКА». | |
Члени комісії: | |
Аксьончик Наталія Вікторівна, 1987 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Алімова Наталія Ташпулатівна, 1978 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»; | |
Вилегжаніна Олена Сергіївна, 1981 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Григорцов Євген Олександрович, 1976 року народження – від Політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР»; | |
Земцев Леонід Миколайович, 1973 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Кіфа Галина Онуфріївна, 1957 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Ковтун Денис Владиславович, 1984 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК»; | |
Крачковський Сергій Сергійович, 1998 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Куманенко Олеся Василівна, 1983 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»; | |
Поліщук Микола Васильович, 1964 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ»; | |
Просін Олександр Васильович, 1983 року народження – від Політичної партії «Інтернет партія України»; | |
Ромайкін Володимир Володимирович, 1987 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Сіліверстов Віктор Іванович, 1965 року народження – від Української партії «Зелена планета»; | |
Суковатов Ігор Анатолійович, 1977 року народження – від Політичної Партії «5.10»; | |
Черенкова Марина Костянтинівна, 1978 року народження – від Політичної партії «Солідарність жінок України». | |
Окружна виборча комісія з виборів народних
депутатів України одномандатного виборчого округу № 141 | |
Голова комісії – Куколь Олеся Іванівна, 1982 року народження – від Політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «Заступ». | |
Заступник голови комісії – Савін Вадим Петрович, 1980 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ». | |
Секретар комісії – Стратівнов Сергій Олександрович, 1994 року народження – від Української партії «Зелена планета». | |
Члени комісії: | |
Алєксєєнко Віра Василівна, 1953 року народження – від Партії «Відродження»; | |
Васіл’єв Ігор Вікторович, 1994 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»; | |
Гажийський Євген Валентинович, 1981 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Гущін Володимир Олександрович, 1951 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Давиденко Костянтин Вікторович, 1989 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Зьомка Олександр Опанасович, 1962 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Матерецький Геннадій Ігорович, 1973 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ»; | |
Менсо Олена Йосипівна, 1961 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»; | |
Павлюк Лариса Миколаївна, 1950 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»; | |
Рибіна Людмила Володимирівна, 1955 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Стоянова Тетяна Іванівна, 1971 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»; | |
Стратюк Любов Євгенівна, 1969 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Цуркан Ольга Олександрівна, 1959 року народження – від Політичної партії «Солідарність жінок України»; | |
Чиханцов Анатолій Миколайович, 1955 року народження – від Політичної партії «Громадянська позиція»; | |
Шинкаренко Тетяна Олексіївна, 1970 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів. | |
Окружна виборча комісія з виборів народних
депутатів України одномандатного виборчого округу № 142 | |
Голова комісії – Чернишева Світлана Володимирівна, 1991 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК». | |
Заступник голови комісії – Собко Тетяна Миколаївна, 1962 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЄДИНА РОДИНА». | |
Секретар комісії – Чернишова Тетяна Федорівна, 1984 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Члени комісії: | |
Апостолова Ганна Анатоліївна, 1980 року народження – від Політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «Заступ»; | |
Бузіян Світлана Миколаївна, 1977 року народження – від Політичної партії «Єдина Країна»; | |
Власюк Ростислав Олександрович, 1998 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ»; | |
Демиров Олександр Дмитрович, 1979 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Ємченко Ганна Семенівна, 1950 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»; | |
Захарія Соломія Романівна, 1994 року народження – від Політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР»; | |
Кондратьєва Тетяна Іванівна, 1966 року народження – від Політичної партії «Громадянська позиція»; | |
Лазар Олена Павлівна, 1985 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»; | |
Логінова Наталія Сергіївна, 1965 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Петров Максим Іванович, 1984 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»; | |
Петрова Валентина Миколаївна, 1964 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Синицина Наталя Костянтинівна, 1977 року народження – від Політичної партії «Солідарність жінок України»; | |
Сухина Дмитро Іванович, 1963 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Чайківська Юлія Мирославівна, 1981 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»; | |
Шершун Олексій Васильович, 1970 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 143 | |
Голова комісії – Запорожченко Ірина Вікторівна, 1968 року народження – від Партії «Сильна Україна». | |
Заступник голови комісії – Кравцуненко Микола Георгійович, 1971 року народження – від Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Секретар комісії – Озмітель Дмитро Володимирович, 1975 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів. | |
Члени комісії: | |
Арнаут Андрій Георгійович, 1977 року народження – від ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Бабаян Інга Валеріївна, 1993 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Бутенко Андрій Валерійович, 1985 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Ведь Тетяна Петрівна, 1968 року народження – від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Глубокова Наталія Федорівна, 1976 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода»; | |
Голякова Наталя Кадирівна, 1954 року народження – від Політичної партії «Єдина Країна»; | |
Димитрієва Олена Василівна, 1969 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА»; | |
Дойчев Сергій Георгійович, 1983 року народження – від Політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «Заступ»; | |
Друзюк Людмила Олександрівна, 1954 року народження – від Політичної Партії «5.10»; | |
Капко Наталія Іванівна, 1957 року народження – від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»; | |
Поляруш Тетяна Миколаївна, 1979 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»; | |
Рибченко Едуард Валерійович, 1963 року народження – від Політичної партії «ПРАВИЙ СЕКТОР»; | |
Семко Валентина Іванівна, 1965 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Черпак Тетяна Дмитрівна, 1970 року народження – від Політичної партії «Солідарність жінок України»; | |
Шатковська Ганна Олегівна, 1993 року народження – від Партії «Відродження». |
Секретар
Центральної виборчої комісії Н. БЕРНАЦЬКА
Додаток 15
до постанови Центральної виборчої комісії
від 31 травня 2019 року № 919