Самый языкатый сайт Одессы

Одесский горсовет опубликовал предварительную повестку дня последней перед выборами Президента сессии

Одесский горсовет опубликовал предварительную повестку дня последней перед выборами Президента сессии

20 марта 2019 года в сессионном зале Одесского городского совета (г. Одесса, пл. Думская, 1) состоится XХХІI сессия Одесского городского совета VІІ созыва. Начало — в 10:00.
Официальный сайт города опубликовал предварительную повестку дня сессии.

ПОПЕРЕДНІЙ  ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

XXXІІсесії  Одеської міської ради

 І. Проекти рішень про діяльність міської ради та її органів:

Про встановлення  партнерських  відносин  та  укладання Угоди про співробітництво між містом Одеса (Україна) і містом Марракеш (Королівство Марокко).

ІІ. Проекти рішень про бюджет та фінанси:

2.1. Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Одеси за 2018 рік.

2.2. Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від                        12 грудня 2018 року № 3991-VII «Про бюджет міста Одеси на 2019 рік».

 ІІІ. Проекти рішень про цільові програми, концепції та містобудівництво:

3.1. Про внесення змін до Міської цільової програми «Розвиток фізичної культури та спорту в м.Одесі на 2015-2019 роки», затвердженої рішенням Одеської міської ради від 10 вересня 2015 року № 6919-VI.

3.2. Про затвердження Міської цільової програми розроблення містобудівної та іншої документації загальноміського значення у м.Одесі на 2019-2021 роки.

3.3. Про схвалення Концепції з розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури та паркувального простору в місті Одесі.

3.4. Про затвердження Міської цільової програми розвитку електротранспорту м.Одеси на 2019-2021 роки.

3.5. Про внесення змін до Міської програми «Рівність» на 2016-2019 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03 лютого 2016 року № 262-VII.

3.6. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2019 рік, який враховується при визначені вартості будівництва об’єктів, що споруджуються у м.Одесі із залученням коштів бюджету міста.

3.7.  Про затвердження результатів конкурсу та надання згоди на укладення інвестиційного договору на впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування м.Одеси.

 IV. Проекти рішень про об’єкти комунальної власності:

4.1. Про погодження пропозиції передачі частини магістральної системи водовідведення Південного басейну каналізування м.Одеси в оренду.

4.2. Про залишення гуртожитку, розташованого за адресою:                  м. Одеса, Французький бульвар, 14 у статусі «гуртожиток» та надання дозволу на приватизацію його приміщень.

4.3. Про передачу додатково в оренду ТОВ «Інфокс» об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

4.4.  Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Одеси, що підлягають приватизації у 2019 році, нежитлове приміщення горища, приміщення 101, які розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Лейтенанта Шмідта, 20, та їх приватизацію.

4.5.  Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Одеси, що підлягають приватизації у 2019 році, нежитлових   приміщень першого поверху, які розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Вільямса, 52/2, та їх приватизацію.

4.6.  Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Одеси, що підлягають приватизації у 2019 році, нежилих підвальних № 503, які розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Розкидайлівська, 5, та їх приватизацію.

4.7.  Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Одеси, що підлягають приватизації у 2019 році, нежитлових приміщень підвалу № 506, які розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Базарна, 32, та їх приватизацію.

4.8.  Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Одеси, що підлягають приватизації у 2019 році, нежитлових приміщень підвалу № 501, які розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Базарна, 12, та їх приватизацію.

4.9.  Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Одеси, що підлягають приватизації у 2019 році, нежитлових приміщень підвалу № 196, які розташовані за адресою: м. Одеса, Овідіопольська дорога, 6, та їх приватизацію.

4.10.  Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Одеси, що підлягають приватизації у 2019 році, нежитлового приміщення підвалу, яке розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Генерала Цветаєва, 82, та їх приватизацію.

4.11.  Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Одеси, що підлягають приватизації у 2019 році, нежитлових  приміщень першого поверху № 601, які розташовані за адресою: м. Одеса, пров. 1-й Чорноморський, 3, та їх приватизацію.

4.12.  Про включення до Переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності територіальної громади м. Одеси, що підлягають приватизації у 2019 році, нежитлового приміщення,приміщення515, які розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Академічна, 14 (вул. Піонерська, вул. Варламова Сергія), та їх приватизацію.

  1. VI. Проекти рішень про земельні правовідносини:

6.1. Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

6.1.1. Про надання дозволів громадянам на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

6.2. Про надання у власність (оренду) фізичним особам земельних ділянок.

6.3. Про надання дозволу юридичним особам та фізичним особам — підприємцям на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

6.4. Про надання в оренду, постійне користування земельних ділянок юридичним особам, фізичним особам – підприємцям.

6.5. Про поновлення договорів  оренди та внесення змін в договори оренди, перегляд орендної плати.

6.6. Про внесення змін до раніше  прийнятих  рішень Одеської міської ради.

6.7.  Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «ЛЮСТДОРФ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки орієнтовною площею 0,0800 га за адресою: місто Одеса, проспект Свободи, 86-88, цільове призначення – В.03.07 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, вид використання – для реконструкції об’єктів торгівлі.

6.8. Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0049 га за адресою: місто Одеса, провулок Вузький, 1, цільове призначення – В.02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

6.9. Про присвоєння земельній ділянці адреси: м. Одеса, вул. 1-а Лінія 4-ї ст. Люстдорфської дороги, 4-А.

6.10. Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 07.07.2009 року № 4438-V «Про скасування рішень Одеської міської ради від 04.07.2007 року № 1430-V «Про надання згоди на розробку проектів землеустрою з організації та встановлення меж територій скверів у м.Одесі» та № 1431-V «Про надання згоди на розробку проектів землеустрою з організації та встановлення меж територій парків у м.Одесі», затвердження переліку парків та скверів у м.Одесі, розробки проектів з їх організації (створення, благоустрою) та надання згоди на розробку проектів землеустрою з організації та встановлення меж територій рекреаційного призначення парків та скверів у м.Одесі».

VІI. Проекти рішень про створення, ліквідацію, зміну найменування, затвердження статутів комунальних підприємств, закладів та їх діяльність:

7.1.  Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси у новій редакції.

7.2. Про умови участі комунального підприємства «Одесміськелектротранс» у проекті «Міський громадський транспорт України» як бенефіціара в рамках реалізації частини І етапу субпроекту «Магістральний трамвайний маршрут прямого сполучення «Північ-Південь».

7.3. Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 26 липня 2017 року № 2304-VII «Про затвердження граничної штатної чисельності працівників та структури Одеського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді».

7.4. Про затвердження Статуту комунальної установи «Центр невідкладної медичної допомоги» Одеської міської ради у новій редакції.

7.5.  Про затвердження передавального акта комісії з реорганізації комунальної установи «Міська поліклініка № 6».

7.6.  Про затвердження передавального акта комісії з реорганізації комунальної установи «Міська поліклініка № 20» та статуту комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр № 20» Одеської міської ради.

7.7.  Про затвердження передавального акта комісії з реорганізації комунальної установи «Міська поліклініка № 29» та статуту комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр № 29» Одеської міської ради.

7.8.  Про затвердження передавального акта комісії з реорганізації комунальної установи «Інформаційно-аналітичний центр медичної статистики».

7.9.  Про затвердження передавального акта комісії з реорганізації комунальної установи «Міська стоматологічна поліклініка № 1» та статуту комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка               № 1» Одеської міської ради.

7.10.  Про затвердження передавального акта комісії з реорганізації комунальної установи «Міська стоматологічна поліклініка № 3».

7.11.  Про затвердження передавального акта комісії з реорганізації комунальної установи «Міська стоматологічна поліклініка № 4».

7.12.  Про затвердження передавального акта комісії з реорганізації комунальної установи «Міська стоматологічна поліклініка № 5».

7.13. Про затвердження статуту комунального підприємства «Сервісний центр» у новій редакції.

7.14. Про затвердження істотних умов енергосервісних договорів.

7.15. Про створення комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 5» та затвердження її статуту.

7.16. Про створення комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 6» та затвердження її статуту.

7.17. Про створення комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 7» та затвердження її статуту.

7.18. Про створення комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 8» та затвердження її статуту.

VIII. Проекти рішень про пільги щодо податків та зборів:

8.1. Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 12.12.2018 року № 4066-VII «Про встановлення розміру орендної плати громадським та благодійним організаціям на 2019 рік».

8.2. Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 14.12.2017 року № 2781-VII «Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 31 січня 2011 року № 281-VI «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів».

8.3. Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 26.07.2017р. № 2310-VII «Про звільнення окремих категорій осіб, місце проживання яких зареєстровано у місті Одесі, від оплати частки вартості адміністративної послуги за оформлення (у тому числі замість втрачених або викрадених), обмін документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, яка зараховується до бюджету міста Одеси».

В повестке дня сессии возможны изменения. Ожидается, что трибуну сессии попытаются использовать и в политической борьбе с учетом приближающихся выборов Президента Украины.

Top