Самый языкатый сайт Одессы

Представник ЄС Жозеп Борель завітав із візитом до Одеської області

Представник ЄС Жозеп Борель завітав із візитом до Одеської області

Одесу відвідав Верховний представник Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель. Політик ознайомився з наслідками російського тероризму щодо українського зерна, громадянської інфраструктури та пам’яток архітектури міста Одеси.

Своє звернення Боррель записав у стінах зруйнованого окупантами Спасо-Преображенського кафедрального собору.

Одеса — прекрасне історичне місто, яке має бути в заголовках новин завдяки яскравій культурі та духу, а не як мішень путінської війни, — запевняє голова європейської дипломатії Жозеп Боррель.

«Візит Верховного представника Євросоюзу з питань закордонних справ і політики безпеки до Одеси — демонстрація підтримки з боку ЄС у боротьбі України за територіальну цілісність та незалежність», — прокоментував подію Олег Кіпер.

«Ми у ЄС підтримуємо Україну в її боротьбі за відновлення і повернення територіальної цілісності. Ми забезпечуємо військову та економічну підтримку, використовуємо політичну дипломатію для пошуку миру, але такого, який передбачає збереження територіальної цілісності і суверенітету України», — сказав він.

На власні очі побачив руйнування, викликані російськими обстрілами. А ще, вкотре засудив варварства Росії проти України. Жозеп Боррель висловив повагу всім, хто бореться за Україну на фронті.

📌 Читайте IVASI NEWS в соцмережах

Tg: t.me/ivasinews
Threads: threads.net/@ivasi_news
Fb: facebook.com/ivasi.news
Insta: instagram.com/ivasi_news

Top