Самый языкатый сайт Одессы

Пилосос без мішка: навіщо платити більше?

Пилосос без мішка: навіщо платити більше?

З появою на вітчизняному ринку побутової техніки так званих «контейнерних пилососів» покупці почали задумуватись. А що ж все-таки краще — з мішком чи без? Як показує практика, другий варіант кращий. І ось чому.

Ціна + якість

Сьогодні українці рахують кожну копійку. І не лише через зовнішні економічні фактори. Ми вчимося грамотно планувати свій бюджет, купуючи дійсно корисні та приємні речі. І якщо ще декілька років тому пилососи без мішка коштували набагато дорожче звичних мішкових, то тепер більшість марок по ціні майже зрівнялася.

З цінами на пилососи без мішка можна ознайомитись за посиланням https://comfy.ua/ua/vacuum-cleaner/brand__gorenje/ на інтернет-магазин, де розміщений широкий асортимент потрібної техніки.

Окрім того, контейнерні пилососи виготовляються частіше з більш якісних матеріалів. Адже вони розраховані на більш довгий термін служби: контейнер не треба міняти. На відміну від мішків, які з часом зношуються, а знайти нові у продажу буває дуже важко — пилососи та комплектуючі старих моделей просто знімають з вирообництва. А якщо у вас ще й змінні мішки — то це плюс додаткові витрати, які не потрібні нікому.

Екологічність

Тобто, ціна пилососів з мішком і без нього практично однакова. А ось принцип роботи — зовсім різний. В мішковому пилососі все повітря проганяється через мішечок, наповнений пилом.

Пилосос без мішка має спеціальний контейнер, куди потрапляє зібраний пил. Такий пристрій працює за принципом сепаратора. Повітря, що всмоктується, проходить по спіралі, «розбризкуючи» частинки пилу та бруду, які падають вниз, до пилозбирача. Очищене таким чином повітря виходить з пилососа назовні через спеціальний отвір.

Тобто, пилосос без мішка не лише чистить килими та меблі від пилу. Він ще й виконує функції очищувача повітря. А ще — дуже корисний фактор для екології житла.

З огляду на екологічність, пилососи без мішка діляться на три категорії:

  • Сухі пилососи. З одним чи декількома вихровими потоками, а також з одним чи декількома фільтрами очистки.
  • Аквафільтр-пилососи. В них функції очищення виконує ємність з водою, через яку проходить пил і бруд. Завдяки наявності саме такого фільтра пристрій може досягати максимально високих показників очистки повітря, що виходить назовні.
  • Миючі пилососи. Це взагалі хіт будь-якого прибирання. Адже вони містять не лише аква-фільтр, а й контейнер з миючим розчином, який під час чистки подається за допомогою помпи в розбризкувач, часто вмонтований в ручку пилососа. Одне натискання, — й потужний струмінь води з шампунем летить на килим, підхоплює пил та всмоктується назад в пилосос. Де його вже чекає аквафільтр та система очистки повітря. Зазвичай такі моделі важчі та габаритніші, ніж «сухі». Проте все компенсують ідеальні результати прибирання!

Чистота

Згадайте, як ви чистите мішковий пилосос. Відкриваєте пристрій, дістаєте руками брудний мішечок, несете його до сміттєвого відра й починаєте витрушувати. Що робить в цей час зібраний туди пил і бруд? Правильно, розлітається на всі боки.

З контейнерним пилососом таких неприємностей не буде. І єдине, що вам треба зробити наприкінці прибирання — помити звільнений від бруду контейнер та легко вичистити фільтр.

Потужність

У мішкових пилососів є ще один суттєвий недолік. Як тільки мішечок наповнюється хоча б наполовину, потужність всмоктування відчутно падає. Небезпечним фактором у цьому випадку є ще й перегрів пилососа. Тому частенько доводиться витрушувати мішок навіть декілька разів під час прибирання. А це — дивіться вище — купа пилу, бруду та інших неприємностей.

Контейнер у безмішкового пилососа зазвичай достатнього об’єму, щоб повністю забезпечити одне прибирання великої квартири. А додаткові фільтри такого пилососа забезпечують приємний запах повітря у кожній прибраній кімнаті.

Отож, давайте підсумуємо основні переваги пилососів без мішка:

  • якісне прибирання;
  • зручне використання;
  • екологічність;
  • приємна вартість;
  • економне обслуговування.

Як вибрати пилосос без мішка

Українські магазини побутової техніки пропонують великий асортимент контейнерних пилососів. Часто великі знижки передбачають акційні розпродажі https://comfy.ua/, під час яких можна придбати потрібний товар без шкоди для гаманця.

При виборі варто звернути увагу на такі показники:

Потужність. Чим вона вишща, тим якісніше прибирання — пил та бруд всмоктуються шкидко і в повному обсязі. Бажано — не менше 250 Вт. Загальна споживана потужніть пристрою — від 2 000 Вт. Додатковою перевагою є регулятор потужності, який дозволяє економити електроенергію.
Рівень шуму. Ідеальний — 50 Дб. Безмішкові пилососи зазвичай трохи гучніші своїх мішкових побратимів. Проте зазначений показник буде комфортним.
Фільтри. Радимо не економити на їх кількості та якості, адже це — ваше здоров’я.
Додаткові функції. Чим більше насадок та варіацій комплектування, тим краще. Турбощітка дозволяє легко чистити ворсові килими, збирати шерсть тварин та волосся. Вузька насадка допоможе очистити щілини та недоступні місця. Підходить також для чищення паркету та ламінату. Датчик перегріву значно подовжить термін служби вашого помічника, а контроль довжини шнура допоможе «вижити» вашим розеткам.

І ще один важливий момент. Перед тим, як придбати свій ідеальний пилосос, варто ознайомитися з відгуками про нього в інтернеті. Це зекономить час, гроші і нерви.

Top