Самый языкатый сайт Одессы

Як обрати сервіс для обміну криптовалюти

Як обрати сервіс для обміну криптовалюти

Криптовалюта стає все більш затребуваною в Україні як інвестиційний інструмент, або з метою збереження заощаджень від інфляції. Українці переконалися в ефективності та користі цифрових активів, коли після вторгнення рф на територію України було отримано мільйонну допомогу саме за допомогою криптовалюти.

Це все сприяє стрімкому розвитку криптовалютного ринку, а також інтересу українців до цифрових активів. Щомісяця до списку людей, які обмінюють криптовалюту, додається до 3000 нових користувачів. Але у досвідчених трейдерів та новачків загальна проблема – це вибір надійного та вигідного сервісу обміну, тому що в інтернеті існують обмінники, націлені на шахрайські дії.

Справжнім помічником при виборі онлайн обмінника криптовалют є спеціальні моніторингові сервіси. На них представлений рейтинг криптовалютних обмінників з їхньою реальною оцінкою за низкою критеріїв та реальними відгуками користувачів. Це дозволяє реально оцінити кожен із сервісів, вибравши для себе найбільш підходящий.

Інструкція по обміну криптовалюти

На прикладі українського моніторингового сервісу Scanbit розглянемо, як правильно обрати потрібний сервіс для купівлі або продажу цифрових активів.

  1. Потрібно перейти на офіційний сайт моніторингового сервісу Scanbit, де буде представлений повний рейтинг обмінників у всіх напрямках.
  2. Виберіть напрям для обміну із запропонованих валют, наприклад, UAH – BTC, якщо ви плануєте купити Bitcoin за гривні.
  3. Якщо вам пріоритетним є курс, необхідно провести сортування, клікнувши на фільтр «Відправляєте».
  4. Перед вами буде список всіх онлайн обмінників, які працюють у цьому напрямку – потрібно орієнтуватися на рейтинг (чим він вищий, тим надійніший сервіс).
  5. Для загальної оцінки сервісів можете перейти на рейтинги криптовалютних бірж та Р2Р сервісів, щоб порівняти курс і вибрати найбільш підходящий для вас.

Всього 5 кроків, і ви зможете знайти відповідний онлайн обмінник, криптовалютну біржу або Р2Р сервіс з найбільш вигідним курсом та високим рейтингом. Безпосередньо на моніторинговому сервісі можна коротко вивчити інформацію, валюти з якими працює, а також відгуки від реальних користувачів. Все це дозволяє проводити обмін максимально вигідно.

Популярні сервіси обміну

Якщо з вибором за допомогою моніторингового сервісу виникнуть проблеми, наша редакція пропонує ТОП 3 сервісів, які є найпопулярнішими в Україні у своїх нішах. За час своєї діяльності зарекомендували себе винятково позитивно.

Обмінник Changeit

Changeit – це простий, надійний та безпечний онлайн обмінник для купівлі, продажу та обміну криптовалюти. Розпочав діяльність у 2018 році та з цього моменту стрімко розвивається, пропонуючи своїм клієнтам висококласний сервіс. Розроблено зручний офіційний сайт та програму, тому вигідно обміняти криптовалюту можна абсолютно з будь-якого пристрою: компьютер, смартфон, планшет.

Основною особливістю обмінника є те, що його було розроблено спеціально для українців – найкращий курс на криптовалюту з використанням національної валюти. Фіксована комісія за проведення операцій – 4%, повністю відсутні додаткові платежі. Підтримує роботу з усіма українськими банками. Сам процес обміну відбувається автоматично, тому займає трохи понад 20 хвилин.

Процедура обміну була максимально спрощена — всього 4 етапи, при цьому не потрібно реєструватися та верифікуватися. Це забезпечує повну анонімність під час роботи з криптовалютою. Сучасні технології забезпечують надійний захист платіжної та особистої інформації користувача.

Для пасивного заробітку передбачено реферальну програму, яка дозволяє отримати пасивний прибуток під час проведення валютних операцій рефералів. Працює цілодобова служба підтримки, що допомагає оперативно вирішувати проблеми, які виникли.

Біржа Binance

Binance – це криптовалютна біржа, яка є найпопулярнішою не лише на території України, а й у всьому світі. Розпочала діяльність біржа у 2017 році. Усього півроку знадобилося компанії, щоб майданчик став найбільш затребуваним серед усіх криптовалютних сайтів. І цей статус залишається незмінним уже 6 років.

Для торгівлі користувачам доступно понад 350 різних криптовалют, серед яких кожен користувач знайде відповідний варіант для себе. У тому числі є власний токен BNB. Передбачено 4 види торгівлі та майнінг-пул, що відкриває перед трейдером неймовірні можливості для торгівлі. Представники біржі гарантують повну безпеку активів користувачів.

Перевагою криптовалютної біржі Binance є низька комісія за проведення операцій із криптовалютами. І слід зазначити, що це не просто біржа, а гаманець, блокчейн-система, дослідницький центр та академія для криптовалютного трейдингу. У тому числі є власний благодійний фонд.

Попри необмежені можливості, офіційний сайт простий і зручний та був перекладений 40 мовами, у тому числі й українською. Додатково є додаток, який володіє тим самим функціоналом, завдяки чому купувати криптовалюту і торгувати можна зі смартфона або планшета. Одним із пріоритетів біржі є безпека користувачів, тому тут безпрецедентні заходи безпеки, що гарантує повну безпеку особистої інформації, платіжних даних та активів, що зберігаються на гаманці.

P2P обмінник Paxful

Paxful — це не просто онлайн обмінник, а пірингова платформа для торгівлі криптовалютою. Розпочала діяльність компанія ще 2015 року. Головний офіс компанії розташований у США, але також є представництва в інших країнах: Естонія, ПАР, Гонконг та Філіппіни. Сервіс користується неймовірною популярністю, чому сприяє принцип роботи та відповідальність представників компанії.

Відмінність від класичного онлайн обмінника в тому, що Paxful дає можливість кожному клієнту купувати та продавати криптовалюту за ціною, яка була встановлена самостійно. У тому числі є безплатний криптовалютний гаманець, де можна зберігати свої цифрові активи.

Для торгівлі передбачено понад 450 різних платіжних методів для торгівлі криптовалютою, включаючи: готівку, подарункові картки, товари та послуги. Усі платежі здійснюються через платформу, де гарантом виступає саме майданчик – гроші чи цифрові активи не потрапляють на рахунок покупця/продавця, доки не буде підтвердження з обох сторін. Це гарантує повну безпеку.

Має зручний інтерфейс, тому навіть у новачків не виникне складнощів при купівлі або продажу криптовалюти. На відміну від криптовалютної біржі, тут немає жодних зайвих інструментів, виключно Р2Р торгівля для обміну криптовалютами. Умови вигідні, оскільки у сервісі фіксована комісія. За допомогою меню біржі можна конвертувати криптовалюту, що робить його функціональним.

Кожен із представлених сервісів – це надійний учасник ринку, який гарантує повну безпеку, комфорт та вигідні умови. Разом з цим, ви завжди можете обрати найкращий сервіс індивідуально для себе, використовуючи моніторингові сервіси, що просто і зручно.

Top