Самый языкатый сайт Одессы

Хто влаштовує правове свавілля в тилу ?

Хто влаштовує правове свавілля в тилу ?

Артем Дмитрук вважає, що «поки найкращі діти України борються на фронті, хтось влаштовує правове свавілля в тилу».

Народний депутат Артем Дмитрук прокоментував спробу захоплення храму Різдва Божої Матері УПЦ у передмісті Кам’янця-Подільського в селі Довжок. У себе в телеграм-каналі 20 серпня 2023 року нардеп написав, що йому важко повірити, що у цивілізованій державі відбуваються захоплення храмів, напади на священиків та віруючих, — які ображають почуття віруючих. Він наголосив, що все це відбувається у «державі, де є Конституція та її гарант – Президент України, де працюють правоохоронні органи».

«Чому в країні, що воює, якісь молодики безкарно б’ють людей і захоплюють майно храмів? Чому поліція сприяє не постраждалим, а нападникам? Невже нам мало горя від агресора, який нищить наших людей і наші храми? Чому рейдери прикриваються проукраїнськими гаслами?» — розмірковує нардеп. На його думку, рейдери «працюють проти України та її народу, розколюють суспільство та послаблюють державу, підриваючи нашу обороноздатність».

«Чи їм передали право судити та карати?» – дивується Дмитрук. Він підкреслив , що «у військовий час воювати можна лише з ворогом, але, як бачимо, молодим та міцним рейдерам безпечніше воювати з храмами та мирними громадянами. Поки найкращі діти України борються на фронті, хтось влаштовує правове свавілля у тилу».

«Клеймо порушників прав і свобод громадян у всьому світі запам’ятають надовго. Час зупинитися, інакше відмиватись від ганьби доведеться всій країні», – підсумував народний обранець.

📌 Читайте IVASI NEWS в соцмережах

Tg: t.me/ivasinews
Threads: threads.net/@ivasi_news
Fb: facebook.com/ivasi.news
Insta: instagram.com/ivasi_news

Top