Самый языкатый сайт Одессы

Митрополит Онуфрій висловив співчуття у зв’язку із російським обстрілом Одеси

Митрополит Онуфрій висловив співчуття у зв’язку із російським обстрілом Одеси

Блаженніший Митрополит Онуфрій висловив співчуття у зв’язку із російським обстрілом Одеси у ніч на 23 липня 2023 року, внаслідок якого загинули люди та зазнав руйнацій Спасо-Преображенський кафедральний собор міста.

У своєму слові до духовенства і пастви Одеської єпархії та всіх жителів Одеси Предстоятель УПЦ закликав не забувати, що яким страшним не був би цей вік, врешті-решт переможе Божественна Любов, а також запевнив у своїх молитвах за упокоєння загиблих, зцілення постраждалих та дарування сили віруючим і всім жителям Одеси гідно пройти випробування.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ публікує текст співчуття Предстоятеля:

ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ, ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ АГАФАНГЕЛУ, МИТРОПОЛИТУ ОДЕСЬКОМУ І ІЗМАЇЛЬСЬКОМУ, ПОСТІЙНОМУ ЧЛЕНУ СВЯЩЕННОГО СИНОДУ
ДУХОВЕНСТВУ, ЧЕРНЕЦТВУ ТА ВІРЯНАМ ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ ЖИТЕЛЯМ М. ОДЕСИ
Ваше Високопреосвященство! Дорогі отці, брати і сестри!
З глибоким сумом сприйняли звістку про чергову ворожу атаку на місто Одесу, внаслідок чого зруйновано Спасо-Преображенський кафедральний собор, житлові будинки та інші споруди. Особливим болем є те, що в сьогоднішню ніч знову загинули люди, багато поранених та госпіталізованих. Прийміть мої щирі співчуття у зв’язку з цією великою трагедією.
Во время оно, Ви, дорогий Владико, разом з кліром та віруючими м. Одеси доклали безліч сил і здоров’я, щоб відновити та відбудувати Спасо-Преображенський собор в усій його красі. Співпереживаю Вам, Вашій пастві й усім, кому дорогий цей шедевр християнського храмового зодчества, що посідає особливе місце серед пам’яток архітектури всеукраїнської культурної спадщини.
Будь-хто, хто цілиться в небо, влучає врешті-решт у самого себе.
Закликаю усіх вас, дорогі мої, до терпіння і сугубої молитви. Смирімо свій гнів, не даючи йому перетворитися на сліпу ненависть. Не будемо забувати, що, яким би страшним не був цей вік, врешті-решт переможе Божественна Любов, яку не під силу знищити ні брехні, ні насиллю.
Поділяючи разом із Вашим Високопреосвященством і народом Одеси скорботу від нещастя, що спіткало місто, підношу молитви до Милосердного Творця за упокій загиблих, за зцілення постраждалих і дарування сили вам гідно впоратися з випробуваннями, що випали на вашу долю.
З любов’ю у Христі,
+ОНУФРІЙ МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ, ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ
23 липня 2023 року, м. Київ

Ремарка Івасів

В ніч на 23 липня 2023 року Одеса знову побувала в епіцентрі повітряної атаки ворога. Це був уже п’ятий за рахунком ракетний напад на наше місто й регіон, здійснений російськими повітряними силами. За цей час постраждали житлові квартали в різних районах міста, агропідприємства (спалені сотні тонн зернових), портова інфраструктура, музеї, пам’ятки архітектури та історії. І наш Собор — серце Одеси, який ми відбудовували усі разом, за власний кошт.

Загалом за даними одеської ОВА, в результаті нічної атаки 23 липня зареєстровано 22 постраждалих, серед яких — четверо дітей. До лікарень міста госпіталізовано 14 людей, троє з них – діти.

Також відомо, що через ракетну атаку росії в Одесі постраждало 5 дошкільних закладів.

📌 Читайте IVASI NEWS в соцмережах

Tg: t.me/ivasinews
Threads: threads.net/@ivasi_news
Fb: facebook.com/ivasi.news
Insta: instagram.com/ivasi_news

Top