Самый языкатый сайт Одессы

Одесити пройшли хресною ходою до Покровського скиту з молитвою про мир (відео)

Одесити пройшли хресною ходою до Покровського скиту з молитвою про мир (відео)

8-9 липня, у свято Тихвінської ікони Божої Матері та у річницю заснування Покровського скиту, в Одеській єпархії відбулися урочистості, повідомляє прес-служба єпархії.

8 липня біля Іллінського храму с. Іллінка відслужили молебень за мир в Україні, після чого сотні православних одеситів пройшли хресною ходою до Покровського скиту до села Маринівка.

Після всенощного бдіння віруючим надали вечерю та ночівлю в наметовому містечку.

9 липня відбулася святкова Божественна літургія у Тихвінському храмі, яку очолив митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел у співслужінні вікарних архієреїв та духовенства єпархії.


Одесситы прошли крестным шествием к Покровскому скиту с молитвой о мире (видео)

8-9 июля, в праздник Тихвинской иконы Божией Матери и в годовщину основания Покровского скита, в Одесской епархии прошли торжества, сообщает пресс-служба епархии.

8 июля возле Ильинского храма с. Ильинка отслужили молебен за мир в Украине, после чего сотни православных одесситов прошли крестным шествием к Покровскому скиту в село Мариновка.

После всенощного бдения верующим предоставили ужин и ночлег в палаточном городке.

9 июля состоялась праздничная Божественная литургия в храме Тихвина, которую возглавил митрополит Одесский и Измаильский Агафангел в сослужении викарных архиереев и духовенства епархии.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top