Сьогодні вночі, з 29 на 30 жовтня, Україна переходить на зимовий час. О 4:00 стрілки годинника необхідно перевести на одну годину назад.
Це передбачено постановою Кабміну від 1996 року, яка регулює зимовий та літній час.
На території країни діє час другого часового поясу (київський час) з щорічним переведенням годинникової стрілки.
Таким чином, в ніч на 30 жовтня 2022 року о 04:00 ранку жителі країни повинні будуть перевести стрілки своїх годинників на годину назад.
Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews
Одеситам дають роз’яснення щодо стабілізаційних відключень електроенергії