Одеситку засудили за публічні висловлювання про «російський» Херсон

Жителька Одеси постала перед судом за виправдовування війни Росії проти України в Telegram. Вона підтримувала агресію РФ, окупацію Херсона та обстріли енергооб’єктів.

З матеріалів слідства відомо, що 45-річна уродженка Одеси публікувала проросійські дописи в Telegram-чаті під псевдонімом і прихованим номером.

У листопаді 2022 року вона писала, що «Херсон — це Росія», а «території віддано лише тимчасово». Також поширювала дописи з прогнозами обстрілів енергооб’єктів України та підтримувала агресивні заяви кремлівських політиків.

«Закінчити СВО можна буде лише тоді, коли з України не буде загрози. Якщо не миром — то військовим шляхом», — писала обвинувачена в месенджері.

Усе це жінка надсилала у групу, створену її знайомим, де учасники публікували відверту проросійську пропаганду.

На суді вона визнала провину, розкаялася і навіть перерахувала 5 тисяч гривень на підтримку ЗСУ. Суд урахував це як пом’якшувальну обставину, а також позитивну характеристику з місця проживання.

У підсумку жінці призначили 5 років позбавлення волі, але звільнили від відбування покарання з випробувальним строком 1 рік. Її залишили під цілодобовим домашнім арештом і зобов’язали з’являтись до пробації, повідомляти про зміну місця проживання та не виїжджати за кордон.

________________________________________________________________________________________________________________

Одесситку осудили за публичные высказывания о «русском» Херсоне

Жителька Одеси постала перед судом за виправдовування війни Росії проти України в Telegram. Вона підтримувала агресію РФ, окупацію Херсона та обстріли енергооб’єктів.

З матеріалів слідства відомо, що 45-річна уродженка Одеси публікувала проросійські дописи в Telegram-чаті під псевдонімом і прихованим номером.

У листопаді 2022 року вона писала, що «Херсон — це Росія», а «території віддано лише тимчасово». Також поширювала дописи з прогнозами обстрілів енергооб’єктів України та підтримувала агресивні заяви кремлівських політиків.

«Закінчити СВО можна буде лише тоді, коли з України не буде загрози. Якщо не миром — то військовим шляхом», — писала обвинувачена в месенджері.

Усе це жінка надсилала у групу, створену її знайомим, де учасники публікували відверту проросійську пропаганду.

На суді вона визнала провину, розкаялася і навіть перерахувала 5 тисяч гривень на підтримку ЗСУ. Суд урахував це як пом’якшувальну обставину, а також позитивну характеристику з місця проживання.

У підсумку жінці призначили 5 років позбавлення волі, але звільнили від відбування покарання з випробувальним строком 1 рік. Її залишили під цілодобовим домашнім арештом і зобов’язали з’являтись до пробації, повідомляти про зміну місця проживання та не виїжджати за кордон.

📌Сайт

📌Телеграм

📌Facebook

📌Insta