На вулиці Ольгіївській змінено схему організації дорожнього руху – на ділянці дороги від вул. Пастера до узвозу Маринеска введено двосторонній рух автотранспорту.
Спеціалістами КУ “СМЕП” оновлено дорожню розмітку та встановлені відповідні знаки дорожнього руху, повідомили у мерії.
Водіїв закликають бути уважними.
Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews
У центрі Одеси з’явився перший діагональний пішохідний перехід