Самый языкатый сайт Одессы

Поліція Одещини відшукала та повернула додому 13-річну дівчинку

Поліція Одещини відшукала та повернула додому 13-річну дівчинку

Поліцейські повернули додому неповнолітню жительку Білгород-Дністровського району, яка образилась на рідних та пішла з дому. Дитину знайшли у сусідньому селі, за 15 кілометрів від дому. На цей раз обійшлося без пригод, — дівчинку ніхто не ображав.

Мешканка Петропавлівської територіальної громади, повідомила в поліції про те, що її донька пішла до школи та пропала. Адміністрація школи заявила, що у школі того дня дівчина так і не з’явилася. Мати шукала дитину самотужки, але зрозуміла, що власними силами знайти її не зможе.

Поліцейські відразу почали пошуки зниклої на вулицях, у закинутих будівлях, серед кола друзів та знайомих. За кілька годин жителька одного з сусідніх сіл впізнала дівчинку за орієнтуванням, розміщеним правоохоронцями в інтернет-мережі, і сповістила про це за вказаним у ньому номером телефону. Поліцейські поїхали по дитину за 15 кілометрів, розшукали її і відвезли додому.

Дівчина розповіла, що вирішила піти з дому, оскільки образилася на маму та вітчима, бо ті вимагали допомагати по господарству й наглядати за молодшими братами та сестрами, але конкретного плану, що робити далі, вона не мала.

«Раніше сім’я, в якій виховується семеро дітей віком від 6-ти до 15-ти років, у поле зору правоохоронців не потрапляла. Нині відносно матері поліцейські склали адміністративні матеріали за невиконання обов’язків щодо виховання дітей, що передбачено ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення», — прокоментував співробітник поліції Андрій Мащенко та подякував громадянам за небайдужість та допомогу у пошуках дівчинки.

«Шановні батьки! Будуйте довірливі взаємини із дітьми. А якщо вже дитина зникла – не витрачайте час, відразу звертайтеся до територіального підрозділу поліції або на спецлінію «102», — наголосила з цього приводу ювенальна поліцейська Валентина Арнаутова.

Інформація надана пресслужбою Білгород-Дністровського районного відділу поліції Одещини.

📌 Читайте IVASI NEWS в соцмережах

Tg: t.me/ivasinews
Threads: threads.net/@ivasi_news
Fb: facebook.com/ivasi.news
Insta: instagram.com/ivasi_news

Top