Самый языкатый сайт Одессы

Руководитель городского Департамента образования Одессы прокомментировала отмену пробного ВНО

Руководитель городского Департамента образования Одессы прокомментировала отмену пробного ВНО

Свой комментарий Елена Буйневич разместила у себя в facebook.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1376347075900892&id=100005768370902

«Шановні батьки , колеги і випускники. Звичайно, хотілося надати повну інформацію, але телефон червоний, тому поки що тільки сам факт. Урядом ухвалені зміни до Постанови, яка дозволяла проведення пробного ЗНО. Відповідну постанову прийнято вчора. 15 і 17 червня ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ НЕ БУДЕ. Рішення прийняте тільки вчора ввечері і я розумію, що є питання щодо оплати та тп. Почекайте, будь ласка, інформаціі від УЦОЯО, обов’язково її опублікуємо.
Ми попросили керівників закладів освіти повідомити учасникам про це. Освіта вперше в такій ситуаціі, тому прошу всіх розуміти: головне- здоров’я дітей та працівників»,
— сообщила Елена Буйневич (язык оригинала).

Также директор в Департамент освіти і науки Одеської міської ради привела соответствующее постановление Кабмина, отменяющего пробное ВНО.

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-deyakih-aktiv-kabinetu-ministriv-t120620?fbclid=IwAR16LgOiAEujT9CiqXDGk1f2BEmr3TcjLSPP28XT4ghKIPe0KemJZa5Cy1k

Еще Елена Буйневич представила ссылку, как пройти пробное ЗНО (ВНО) онлайн

В комментариях достаточно часто звучат вопросы — может ли ВНО онлайн заменить реальную репетицию сдачи столь важного теста и будут ли возвращены деньги, уплаченные за пробное ВНО.

Ivasi.News Телеграм. То, чего нет на сайте. Подпишись.

Top