Співробітники ГУ НП в Одеській області затримали наркоділка. Попередивши

Одеські поліцейські попередили великий збут наркоречовин (ФОТО)

Співробітники ГУ НП в Одеській області затримали наркоділка. Попередивши тим самим збут по всій країні кілограмів наркотиків та психотропів на мільйони гривень.

Правоохоронці затримали 31-річного чоловіка, який через месенджер купував заборонені речовини та розповсюджував їх по всій країні за допомогою «закладок» та пошти. Чоловіка зловили у Приморському районі міста з готовими до відправки пакетами, а під час обшуку у його будинку вилучили близько 8,6 кг наркотиків та психотропів.

Затриманому оголосили підозру за ч. 3 ст. 307 КК. Йому загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.