В Одесі затримали директора медцентру, який продавав фіктивні довідки морякам(фото,відео)

В Одесі правоохоронці викрили 74-річного директора приватного медичного центру, який, за даними слідства, оформлював фіктивні медичні свідоцтва для моряків.

Як повідомили в Національній поліції, чоловік також очолював експертну комісію та видавав документи про придатність до роботи на суднах громадянам, які фактично перебували за кордоном.

За інформацією слідства, він допоміг щонайменше трьом чоловікам отримати медичні свідоцтва без проходження обов’язкового медичного огляду та перевірки стану здоров’я.

За свої «послуги» підозрюваний вимагав 300 доларів та 7 500 гривень.

Правоохоронці затримали його «на гарячому» просто у службовому кабінеті під час отримання грошей.

Наразі чоловіку повідомили про підозру. За скоєне йому загрожує до восьми років позбавлення волі. Слідчі дії тривають.