Шахраї ошукують літніх людей в Одеській області за допомогою нової “схеми”, яка фіксується останнім часом.
За даними ГУ НП в Одеські області, шахраї телефонують громадянам, представляються працівниками держустанов або медцентрів і заявляють, що людина нібито замовляла ліки, але не забрала їх із пошти.
Далі починається психологічний тиск: жертв лякають штрафами, судом або списанням грошей із рахунків, пенсії чи зарплати. Так вони намагаються виманити кошти або банківські дані.
У разі отримання подібних дзвінків поліція рекомендує:
🔹 не повідомляйте персональні та банківські дані;🔹 не переказуйте гроші;🔹 одразу завершуйте розмову;🔹 перевіряйте інформацію лише через офіційні контакти.