Шахраї ошукують літніх людей в Одеській області за допомогою нової "схеми", яка фіксується останнім часом.

“Ви не забрали ліки”: поліція Одещини попереджає про шахраїв (ВІДЕО)

Шахраї ошукують літніх людей в Одеській області за допомогою нової “схеми”, яка фіксується останнім часом.

За даними ГУ НП в Одеські області, шахраї телефонують громадянам, представляються працівниками держустанов або медцентрів і заявляють, що людина нібито замовляла ліки, але не забрала їх із пошти.

Далі починається психологічний тиск: жертв лякають штрафами, судом або списанням грошей із рахунків, пенсії чи зарплати. Так вони намагаються виманити кошти або банківські дані.

У разі отримання подібних дзвінків поліція рекомендує:

🔹 не повідомляйте персональні та банківські дані;
🔹 не переказуйте гроші;
🔹 одразу завершуйте розмову;
🔹 перевіряйте інформацію лише через офіційні контакти.