Самый языкатый сайт Одессы

10 тис доларів за перетин кордону: на Одещині затримано ухилянта

10 тис доларів за перетин кордону: на Одещині затримано ухилянта

Встановлено, що у березні 2024 року 31-річний мешканець Одеської області, дізнавшись від знайомої про намір військовозобов’язаної особи потрапити на територію Республіки Молдова в обхід встановлених пунктів пропуску, вирішив «допомогти» у його переправленні за кордон.

Реалізуючи свій злочинний умисел, підозрюваний на власному автомобілі доставив військовозобов’язаного до околиць населеного пункту Одеської області, що знаходиться безпосередньо перед лінією державного кордону України та, надаючи поради і вказівки, сприяв йому у незаконному перетині державного кордону України.

За такі «послуги», після вдалого перетину, він мав намір отримати від «ухилянта» 10 000 доларів. Однак, 15 квітня 2024 року був затриманий правоохоронцями в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі підозрюваному готується клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Також перевіряється причетність до вчинення кримінального правопорушення інших осіб, у тому числі військовослужбовців.

Досудове розслідування здійснюють слідчі слідчого відділу Подільського РУП ГУНП в Одеській області, оперативний супровід ‒ УСР в Одеській області ДСР Нацполіції України, Подільський прикордонний загін.

________________________________________________________________________________________________________________

10 тыс долларов за пересечение границы: в Одесской области задержан уклонист

Установлено, что в марте 2024 года 31-летний житель Одесской области, узнав от знакомой о намерении военнообязанного лица попасть на территорию Республики Молдова в обход установленных пунктов пропуска, решил «помочь» в его переправке за границу.

Реализуя свой преступный умысел, подозреваемый на собственном автомобиле доставил военнообязанного до окраин населенного пункта Одесской области, что находится непосредственно перед линией государственной границы Украины и, предоставляя советы и указания, способствовал ему в незаконном пересечении государственной границы Украины.

За такие «услуги», после удачного пересечения, он намеревался получить от «уклониста» 10 000 долларов. Однако, 15 апреля 2024 года был задержан правоохранителями в порядке ст. 208 УПК Украины.

Сейчас подозреваемому готовится ходатайство в суд об избрании меры пресечения в виде содержания под стражей. Также проверяется причастность к совершению уголовного преступления других лиц, в том числе военнослужащих.

Досудебное расследование осуществляют следователи следственного отдела Подольского РУП ГУНП в Одесской области, оперативное сопровождение — УСР в Одесской области ДВР Нацполиции Украины, Подольский пограничный отряд.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top